Bukmacher Betclic Polska online nagradza wszystkich swoich graczy, którzy obstawiają tenis w ramach oferty „Misja tenis”. Za typowanie pojedynków na konta graczy może trafić nawet premia równowartości 40 PLN.

French Open 2021: Pewne bonusy bukmacherskie od Betclic

French Open 2021: Pewne bonusy bukmacherskie od Betclic

Trzeba powiedzieć, że jest co typować z tenisa, bowiem obecnie rozgrywany jest kolejny turniej wielkoszlemowy w tym sezonie, czyli French Open.

Każdy z użytkowników za typowanie meczy może skorzystać z oferty promocyjny „Misja Tenis”, która aktywna jest do 6 czerwca do godziny 23:59. Chcąc do niej dołączyć koniecznie trzeba się zapisać na stronie www.Betclic.pl

Misja tenis w Betclic

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zawarcie zakładu AKO, czyli tzw. wielozdarzeniowego, który będzie spełniał następujące warunki:

  • co najmniej cztery zdarzenia, ale wszystkie muszą pochodzić z tenisa z oferty przedmeczowej lub LIVE
  • kurs całkowity nie mniejszy niż 4.00
  • stawka zakładu wynosić musi minimum 20 PLN
Fortuna bonus na start

W przypadku, gdy zagrany przez gracza kupon spełnia powyższe bonusy warunki to na konto typera oprócz wygranej gotówki trafi premia równowartości 40 PLN.

Bonus powitalny w Betclic Polska:

Bukmacher Betclic online wszystkim graczom oferuje na start pierwszy bezpieczny zakład w postaci zakładu bez ryzyka. Cashback będzie aktywny graczom wyłącznie w momencie wpisania kodu promocyjnego –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, ze jeśli faworyci zawiodą gracza to nie straci on gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot 100% stawki, gdzie maksymalnie można otrzymać nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKonkurs z nagrodami u bukmachera BetClic. Pula nagród 60 000 PLN
Następny artykułSTS rozdaje bonusy na finały NBA. 140 PLN dla graczy
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce zakładów sportowych online. STS, Betclic, PZbuk i inni znani bukmacherzy oferują promocje bukmacherskie za darmo. Darmowe zakłady bez ryzyka, freebety i bonusy bez depozytu.