Pierwszy zakład bez ryzyka do 550 złotych oferuje graczom bukmacher BetClic Polska. Wystarczy jedynie wpisać hasło promocyjne „KOD550”, aby dokonać aktywacji Cashbacka.

550 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Betclic

550 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Betclic

Oferta promocyjna skierowana jest od każdego gracza, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera BetClic polska.

Użytkownik w pierwszej kolejności musi dokonać rejestracji konta na stronie www.BetClic.pl. Ten proces graczowi nie zajmie zbyt wiele czasu, ponieważ trzeba podać swoje dane, jak imię czy nazwisko.

BetClic kod promocyjny za darmo

Istotne w tym wszystkim jest wpisanie hasła promocyjnego w formularzu rejestracyjnym „KOD550”. To sprawi, że Cashback automatycznie zostanie aktywowany. Nie można również zapominać, że jest to jedyny moment, aby go wpisać.

Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny BETONLINE

Po spełnieniu powyższych warunków promocji gracz musi dokonać już wpłaty i zagrać pierwszy kupon, który to objęty jest Cashbackiem.

Nie ma żadnych wytycznych co do ilości zdarzeń, kursu minimalnego czy stawki. Gracz może stworzyć swój „pewny” kupon.

Zakład jak okaże się wygrany to na koncie gracza znajdzie się cała kwota. W przypadku przegranej typer otrzyma zwrot całej stawki za jaką zawarł zakład. Maksymalnie na konto gracza może trafić 550 złotych.

BetClic Polska online

Bukmacher BetClic oferuje bardzo często szereg ciekawych promocji swoim aktywnym graczom. Regularnie można liczyć na bonusy za obstawienie mecze oraz Jackpoty.

Poza tym dostępna jest aplikacja mobilna oraz BetClic TV, w której to można na żywo oglądać wydarzenia sportowe online.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja dla graczy na Australian Open od STS. Bonus dla każdego.
Następny artykułDarmowe bonusy na Premier League. Bonus dla każdego gracz za obstawienie meczy od BetClic.
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce zakładów sportowych online. STS, Betclic, PZbuk i inni znani bukmacherzy oferują promocje bukmacherskie za darmo. Darmowe zakłady bez ryzyka, freebety i bonusy bez depozytu.