Legalny bukmacher w Polsce, czyli eFortuna online oferuje użytkownikom specjalny pakiet powitalny na start, w którym to gracze mogą otrzymać nawet 2230 PLN. Jednak istotne jest w tym wszystkim wpisanie specjalnego hasła promocyjnego, które znajduje się poniżej w artykule.

Fortuna kod promocyjny na start

Fortuna kod promocyjny na start

Podkreślić trzeba, że obecnie każdy typer na start może otrzymać dwa razy więcej środków niż miało to miejsce wcześniej. Gracze mogą liczyć na następujące bonusy: darmowe 20 PLN za dokonanie rejestracji i to bez wpłaty własnej, extra środki za wpłatę do 2000 PLN i Cashback do 210 PLN.

Podstawowa czynność, jaką należy wykonać w ramach tej oferty jest to dokonanie rejestracji konta na stronie www.eForutna.pl. Podkreślić trzeba, że ten proces nie zajmie nikomu zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy tam podać swoje dane osobowe, jak imię czy nazwisko.

Bonus bez depozytu u legalnego bukmachera Fortuna:

Już na start wszyscy nowi użytkownicy mogą otrzymać darmowe środki w wysokości 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. W dodatku nie trzeba dokonywać żadnego depozytu, aby ta kwota trafiła na konto gracza.

Warunek konieczny, jest to wpisanie specjalnego hasła promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Podkreślić jest trzeba, że jest to jedyna możliwość, by to zrobić. Później gracz, takiej opcji nie będzie posiadał.

Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny BETONLINE

Bonus do 2000 PLN za wpłatę na start:

Nie można zapominać, że pierwsza wpłata u bukmachera eFortuna jest objęta promocją. A mianowicie każdy typer otrzyma premię równowartości dokonanego depozytu:

Przykład: Użytkownik dokonał wpłaty na swojej konto w wysokości 600 PLN. W gratisie otrzyma taką samą wartość tylko, że w formie środków bonusowych. Razem będzie posiadał 1200 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Maksymalny bonus, jaki może trafić na konta graczy to, aż 2000 PLN.

Cashback na start dla graczy:

Nie można zapominać, że po dokonaniu pierwszego depozytu każdy gracz może liczyć na zakład bez ryzyka, tzw. Cashback.

Wystarczy zawrzeć dowolny kupon, na którym to w dodatku mogą znajdować się typy z każdej dyscypliny z oferty bukmachera eFortuna. Wówczas, jak zakład okaże się wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej typer otrzyma zwrot stawki, który może wynieść nawet 210 PLN

Promocja „Happy Hours” u bukmachera eFortuna online:

Wszyscy użytkownicy, którzy już posiadają konto u legalnego bukmachera eFortuna mogą skorzystać chociażby z promocji „Happy Hours”, która jest czynna przez całą dobą.

W ramach tej akcji każdy gracz ma prawo grać bez podatku. Promocją objęte są wszystkie zakłady AKO i MAXIKOMBI, na których muszą znajdować się co najmniej trzy zdarzenia, które wszystkie pochodzić z oferty przedmeczowej.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObstawiaj sporty wirtualne i wygrywaj więcej. Bonus 25 PLN co tydzień dla graczy od STS
Następny artykułDarmowe bonusy na Ligę Mistrzów i Ligę Europy od STS
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce zakładów sportowych online. STS, Betclic, PZbuk i inni znani bukmacherzy oferują promocje bukmacherskie za darmo. Darmowe zakłady bez ryzyka, freebety i bonusy bez depozytu.