Przed nami piłkarski weekend. W związku z tym bukmacher Fortuna oferuje swoim graczom ciekawy konkurs, gdzie to wygrania są nagrody w postaci bonusów oraz voucherów.

Konkurs z nagrodami dla aktywnych graczy

Konkurs z nagrodami dla aktywnych graczy

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a dodatkowo wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Konkurs dostępny jest do niedzieli – 25 sierpnia, a chcąc wziąć w nim udział nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Nagrody są okazałe, ponieważ bukmacher nagrodzi łącznie dwudziestu najlepszych graczy, którzy w czasie trwania konkursu dokonają największego obrotu.

Podział nagród przedstawia się następująco:

MiejsceNagroda
1-5 miejscebonus gotówkowy 500 PLN
6-10 miejscakarty przedpłacona do sieci sklepów Empik o wartości 300 PLN
11-15 miejscekarty przedpłacona do sieci sklepów Empik o wartości 200 PLN
16 – 20 miejscekarty przedpłacona do sieci sklepów Empik o wartości 100 PLN
Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny BETONLINE

W konkursie biorą udział zarówno kupony pojedyncze, AKO jak i MAXIKOMBI, a mogą na nich znajdować się z zdarzenia z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Bukmacher Fortuna dopuszcza zagranie kuponu zarówno z aplikacji mobilnej jak i strony internetowej.

Chcąc być brany pod uwagę w tym konkursie trzeba zagrać minimum trzy kupony spełniające te warunki, na których musi znajdować się co najmniej jeden typ z piłki nożnej.

Fortuna bonus bez depozytu:

Bukmacher Fortuna oferuje nowym graczom ciekawy pakiet na start: freebet 20 PLN, zakład bez ryzyka oraz bonus równowartości depozytu.

Chcąc skorzystać z tego pakietu wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas formularzu rejestracyjnego.

To sprawi, że bukmacher dokona aktywacji pakietu powitalnego. Na start gracz otrzyma bonus 20 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Natomiast po dokonaniu pierwszego depozytu gracz otrzyma: pierwszy zakład bez ryzyka do 100 PLN oraz bonus równowartości depozytu do 1000 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajnowszy pakiet powitalny u bukmachera Betfan: zakład bez ryzyka i bonus do 3000 PLN
Następny artykułKupony bez podatku u bukmachera Fortuna
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce zakładów sportowych online. STS, Betclic, PZbuk i inni znani bukmacherzy oferują promocje bukmacherskie za darmo. Darmowe zakłady bez ryzyka, freebety i bonusy bez depozytu.