Przed nami spotkania drugiej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Z tej okazji legalny bukmacher Betclic przeprowadza promocję graczom – „Combi Crush”. Podczas tej akcji wspomniany operator przyznaje darmowy bonus o wartości 50 PLN za przegrany kupon.

BetClic bonus 50 PLN na Ligę Mistrzów

BetClic bonus 50 PLN na Ligę Mistrzów

Oferta skierowana jest do tych typerów, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera BetClic, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Z tej promocje gracze mogą skorzystać w dniach od 30 września do 2 października.

Gracz, który chce wziąć udział w akcji „Combi Crush” musi się do niej zapisać. Można to zrobić jedynie na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

W tej promocji kwalifikują się jedynie kupony AKO, na których musi się znaleźć minimum PIĘĆ zdarzeń. Bukmacher BetClic wymaga, żeby kurs łączny nie był mniejszy niż 5.00.

Na kuponie mogą znajdować się jedynie zdarzenia z oferty przedmeczowej. Natomiast wszystkie typy musza pochodzić z piłki nożnej.

Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie bez wpłaty własnej. Kod promocyjny BETONLINE

Kupon musi zostać zagrany za co najmniej 50 PLN, ale z promocji automatycznie są wykluczone w kupony zagrane za środki bonusowe.

Bukmacher BetClic przyzna darmowy bonus w wysokości 50 PLN dla gracza, którego kupon spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym został rozliczony jako przegrany. Istotne w tym wszystkim jest to, że w ramach akcji „Combi Crush” typer może otrzymać jeden bonus!

Bonus znajdzie się na koncie gracza w dniu 3 października.

Betclic nowy kod promocyjny na bonus 510 PLN

Legalny bukmacher BetClic przyznaje darmowy zakład dla nowych graczy i to bez żadnego ryzyka. Wystarczy wpisać kod promocyjny KOD510 podczas rejestracji, a w zamian bukmacher dokona aktywacji Cashbacka.

Jeśli okaże się, pierwszy kupon został rozliczony jako kupon. To w zamian bukmacher BetClic dokona zwrotu 100% stawki za jaki został rozegrany. Gracz maksymalnie może otrzymać 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSpecjalny kod promocyjny na start u bukmachera BetClic
Następny artykułJaki bonus na start dla nowych graczy w BetFan?
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce zakładów sportowych online. STS, Betclic, PZbuk i inni znani bukmacherzy oferują promocje bukmacherskie za darmo. Darmowe zakłady bez ryzyka, freebety i bonusy bez depozytu.