Legalny polski bukmacher BetClic przygotował swoich graczom specjalny bonus z okazji US OPEN. Otrzymać można nawet 50 PLN premii i to niezależenie od rozliczenia kuponu.

BetClic darmowy bonus 50 PLN

BetClic darmowy bonus 50 PLN

Oferta skierowana jest do wszystkich użytkowników, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera BetClic, a także wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja obowiązuje w dniach od 2 do 8 września. Jednak chcąc wziąć udział w tej akcji należy się do niej zapisać.Trzeba o zrobić na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji. Istotne jest, żeby to zrobić jeszcze przed zagraniem kuponu.

W tej akcji kwalifikują się kupony zarówno SOLO jak i AKO, na których znajdują się zdarzenia z tenisa z oferty przedmeczowej jak i na żywo. Jednak bukmacher wymaga, aby kurs każdego kuponu wynosił co najmniej 1.80.

Kupon musi zostać zagrany za co najmniej 20 PLN.

Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny BETONLINE

Użytkownik, który spełnia powyższe warunki promocji może liczyć na dodatkowe premie od bukmachera i to niezależenie od tego jak kupony zostały rozliczone:

  • za zagranie trzech kuponów – bonus 25 PLN
  • za zagranie pięciu kuponów – bonus 50 PLN

Środki znajdą się na koncie gracza w dniu 9 września.

BetClic: darmowy kod promocyjny

Bukmacher BetClic nowym graczom operuje pierwszy zakład bez ryzyka. Jeżeli okażę się, ze faworyci Cię zawiedli to operator dokona zwrotu stawki.

Chcąc skorzystać z tego pakietu trzeba obowiązkowo wpisać kod promocyjny BETONLINE. Zwrot można otrzymać nawet do 500 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKupony bez podatku u bukmachera Fortuna
Następny artykułMistrzostwa Europy w siatkówce bonus do 500 PLN od BetClic
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce zakładów sportowych online. STS, Betclic, PZbuk i inni znani bukmacherzy oferują promocje bukmacherskie za darmo. Darmowe zakłady bez ryzyka, freebety i bonusy bez depozytu.