Bukmacher STS online w swojej ofercie posiada Betgames, a tam można grać w takie gry jak poker, bakarat czy wojnę. Jest to jedyna Polska firma bukmacherska w Polsce, gdzie można grać w internecie za prawdziwą gotówkę. Dodatkowo wspomniany operator posiada w swojej ofercie promocję na Betgames, a tam można otrzymać co tydzień darmowy bonus do 25 złotych.

Kasyno online bonus

Poker online w STS darmowy bonus

Akcja „Bezpieczne 25 PLN na Betgames” skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Gracz, który chce skorzystać z tej oferty musi OBOWIĄZKOWO się zapisać. Zrobić to można wyłącznie na stronie bukmachera www.STS.pl, a następnie trzeba kliknąć w podstronę tej promocji, czyli „Bezpieczne 25 PLN na Betgames”. Warto jest mieć na uwadze, że oferta składa się z etatów [okresów rozliczeniowych], a każdy z nich dostępny jest w dniach od poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59.

Warto jest mieć na uwadze, że gracze legalnie mogą grać w karty karciane w internecie, jak chociażby poker online. Warto jest mieć na uwadze, że jest to obecnie jedyna możliwość, aby grać w pokera legalnie na terenie Polski. Poza tym w Betgames wchodzą jeszcze takie gry, jak: wojna oraz bakaret.

W ramach tej oferty kwalifikują się wyłącznie zakłady SOLO, a kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 2.00. Jednak nie można zapominać, że promocją objęte są wyłącznie zakłady, na których znajdują się zdarzenia z Betgames.

Stawka kuponu zawartego na STS Betgames jest dowolna, ale trzeba mieć na uwadze, że z tej oferty wykluczone są wszystkie zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Na koniec każdego okresu rozliczeniowego bukmacher STS podliczy sumę stawkę za przegrane zakłady wyłącznie z Betgames, a następnie przyzna bonus 10% tej wartości:

Przykład: Kwota przegranych zakładów przez gracza wyniosła, np. 180 złotych. W zamian gracz otrzyma 18 złotych do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Warto jest mieć na uwadze, że na koniec każdego okresu rozliczeniowego każdy gracz może otrzymać jeden bonus, który maksymalnie może wynieść nawet 25 złotych.

betfan kod promocyjny

Cashback w STS na Betgames

Inna promocja u bukmachera STS na zakłady z Betgames to „Pewne 20 PLN„. Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka jest objęty wyłączne pierwszy zakład każdego dnia z gier karcianych.

Kwalifikują się kupony SOLO i AKO z kursem całkowym nie mniejszym niż 1.90. Jednak nie można zapominać, ze na kuponie mogą znajdować się wyłącznie typy z pokera online, wojny lub bakarta.

Maksymalny zwrot, jaki może otrzymać gracz to 20 złotych.

STS pakiet powitalny 2020

Bukmacher STS w swoim pakiecie powitalnym oferuje graczom już na start 29 złotych i to bez żadnej wpłaty. Wystarczy jedynie wpisać hasło promocyjne „BETONLINE” podczas rejestracji konta, aby otrzyma freebet. Ten specjalny kod promocyjny STS można wpisać jedynie podczas zakładania konta online.

Dodatkowo po tym jak gracz wpłaci pierwszy raz gotówkę na swoje konto może liczyć na kolejny bonus. Tym razem do 1200 złotych!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł„Happy Hours” u bukmachera Fortuny na skoki narciarskie. Extra bonus 14%.
Następny artykułWiększe wygrane o 14% u bukmachera eFortuna. Kupony bez podatku.
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce zakładów sportowych online. STS, Betclic, PZbuk i inni znani bukmacherzy oferują promocje bukmacherskie za darmo. Darmowe zakłady bez ryzyka, freebety i bonusy bez depozytu.