Nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera BetClic? Jeżeli nie, to warto jest je założyć i skorzystać z bonusu na start u tego operatora, gdzie to można otrzymać darmowy bonus nawet do 1000 PLN.

Pakiet na start od bukmachera BetClic

Pakiet na start od bukmachera BetClic

Z oferty powitalnej bukmachera BetClic może skorzystać każdy gracz, który nie posiada jeszcze konta u tego operatora.

Warunki tej promocji są bardzo przejrzyste i proste. Ponieważ najpierw trzeba dokonać rejestracji konta online. Należy to zrobić na stronie bukmachera BetClic. Ważne jest to, że proces rejestracyjny nie jest trudny, a w dodatku nie zajmie zbyt wielu minut.

Następnie trzeba dokonać pierwszej swojej wpłaty na konto u tego operatora. Bukmacher BetClic przyzna automatycznie bonus równowartości depozytu, czyli przykładowo przy wpłacie za 550 PLN druga tama sama kwota tylko, z w formie środków bonusowych trafi na konto typera. Maksymalnie można otrzymać bonus w wysokości 1000 PLN.

darmowy bonus u bukmachera Forbet. Kod promocyjny BETONLINE

Bonus trafi automatycznie na konto gracza po zaksięgowaniu wpłaty. To sprawi, że w żaden sposób nie trzeba odblokowywać bonusu. Otrzymanymi środkami można grać od razu!

Warto jest pamiętać, że promocja dotyczy jedynie pierwszej wpłaty dokonanej po rejestracji konta.

Oferta bukmachera BetClic:

Gracze tego operatora mogą już na start po rejestracji konta mogą korzystać z TV BetClic, gdzie w pełni legalni i to online można oglądać wydarzenia sportowe.

Poza tym można się spodziewać, że w najbliższym czasie bukmacher zaoferuje dla swoich graczy ciekawe promocje jak i bonusy. Tym bardziej, że rusza polska Ekstraklasa.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZakłady LIVE większe wygrane u bukmachera Fortuna w Lipcu
Następny artykułZwrot 100% za przegrany kupon u bukmachera Forbet na Wimbledon
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce zakładów sportowych online. STS, Betclic, PZbuk i inni znani bukmacherzy oferują promocje bukmacherskie za darmo. Darmowe zakłady bez ryzyka, freebety i bonusy bez depozytu.