Już w najbliższy weekend do gry wracają kolejne dwie czołowe ligi europejskie, tj. angielska Premier League oraz hiszpańska LaLiga. Na tą okazję bukmacher STS przygotował specjalną ofertę promocyjną „Powrót Lig Europejskich. Bonus do 150 PLN”. Wystarczy spełnił proste warunki akcji, aby otrzymać ekstra środki.

Extra premia za wpłatę u legalnego bukmachera STS

Extra premia za wpłatę u legalnego bukmachera STS

Śmiało można powiedzieć, że emocji piłkarskich w najbliższych dniach nie zabraknie, ponieważ dojdzie do kilku dosyć ciekawych spotkań, jak m.in. Liverpool vs Leeds, Fulham vs Arsenal, czy też Bordaux vs Lyon.

Natomiast bukmacher STS nagradza wszystkich graczy, którzy spełnią warunki promocji „Powrót Lig Europejskich. Bonus do 150 PLN” darmowymi środkami. Wspomniana akcja dostępna jest użytkownikom od 10 września od godz. 01:00 do dnia 13 września do godz. 23:59. Typer, który chce z niej skorzystać obowiązkowo musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl.

O 50% większy depozyt u bukmachera STS:

Warunki oferty promocyjnej „Powrót Lig Europejskich. Bonus do 150 PLN” są bardzo proste i czytelne. Na sam początek gracz musi dokonać depozytu, który nie może być mniejszy niż 50 PLN.

Następna czynność, jaką należy wykonać jest to zawarcie kuponu. Gracz ma prawo wyboru, ponieważ dopuszczone są zakłady SOLO i AKO o kursie łącznym nie mniejszym niż 1.85, które muszą spełniać następujące warunki:

  • co najmniej jeden typ z rozgrywek LaLigi bądź Premier League
  • typy z oferty przedmeczowej, ale wszystkie zdarzenia muszą zostać rozliczone do 13 września do godz. 23:59
  • minimalna stawka zakładu to 50 PLN
Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny BETONLINE

Użytkownik, który spełnił powyższe warunki promocji otrzyma premię od bukmachera STS. A mianowicie na konta typera trafi premia w wysokości 50% dokonanej wpłaty, a maksymalna wartość z jakiej będzie mógł cieszyć się każdy użytkownik to 150 PLN.

Najnowszy bonus powitalny w STS:

Bukmacher STS online w swojej ofercie powitalnej oferuje graczom łączny bonus nawet o wartości 1229 PLN:

  • darmowe 29 PLN za dokonanie rejestracji bez wpłaty własnej
  • premia równowartości dokonanej pierwszy wpłaty, maksymalna wartość to, aż 1200 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne użytkownikom wyłącznie wtedy, gdy gracz wpisze specjalne hasło promocyjne –.>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Nie można zapominać o nowości, jaką bukmacher STS posiada w swojej ofercie. A mianowicie usługę Betgames. Użytkownicy mogą legalnie i co najważniejsze za prawdziwe pieniądze grać chociażby w pokera online.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPiłkarski Jackpot w Betclic z pulą 10 000 PLN
Następny artykułLegalny bukmacher STS zmniejsza przegrane graczom na LM i LE
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce zakładów sportowych online. STS, Betclic, PZbuk i inni znani bukmacherzy oferują promocje bukmacherskie za darmo. Darmowe zakłady bez ryzyka, freebety i bonusy bez depozytu.