Limitowaną ofertą dla typerów piłki nożnej oferuje legalny bukmacher Betclic Polska. Wystarczy zagrać kupon wielozdarzeniowy, aby w przypadku przegranej użytkownik mógł liczyć na zwrot 100% stawki.

Pewny Zakład do 40 PLN w Betclic

Pewny Zakład do 40 PLN w Betclic

Przed nami niezwykle ciekawy piłkarski weekend, ponieważ zostaną rozegrane mecze drugiej kolejki eliminacji Mistrzostw Świata. W najbliższych dniach dojdzie do takich konfrontacji, jak m.in. Czechy vs Belgia, Serbia vs Portugalia, Bułgaria vs Włochy czy też Polska vs Andora.

Gracz, który chce skorzystać z promocji „Pewny zakład” koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.Betclic.pl. Wspomniana akcja dostępna jest typerom do 28 marca do godziny 23:59.

Zwrot 40 PLN za przegrany kupon

W ramach wspomnianej oferty promocyjnej dopuszczony jest jedynie kupony wielozdarzeniowe, czyli tzw. AKO z kursem łącznym nie mniejszym niż 4.00.

Na kuponie promocyjnym mogą znajdować się same zdarzenia z piłki nożnej, które w dodatku mogą być z oferty promocyjnej, albo na żywo.

Fortuna bonus na start

W przypadku, gdy jeden z faworytów zawiedzie to typer nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki. Maksymalna wartość, na jaką może liczyć typer to nawet 40 PLN.

Bonus powitalny w Betclic Polska 2021:

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online oferują każdemu graczowi na start najnowszy pakiet powitalny, w którym to można liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka. Chcąc dokonać aktywacji Cashbacku konieczne jest wpisanie kodu promocyjnego –> KOD550 podczas zakładania konta.

To wszystko sprawi, że jeśli zakład okaże się przegrany to w zamian typer będzie mógł liczyć na zwrot stawki, aż do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFortuna. Codzienny bonus 10 PLN w kartach!
Następny artykułPewny zakład na LM i nie tylko. Betclic oddaje 40 PLN!
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce zakładów sportowych online. STS, Betclic, PZbuk i inni znani bukmacherzy oferują promocje bukmacherskie za darmo. Darmowe zakłady bez ryzyka, freebety i bonusy bez depozytu.