W związku z trwającym obecnie turniejem wielkoszlemowym French Open bukmacher eWinner PL oferuje graczom akcję promocyjną „Cashbacki do 100 PLN na Roland Garros”, w której to typerzy mogą liczyć na zwrot stawki za przegrane zakłady.

100 PLN za obstawienie meczy z French Open

100 PLN za obstawienie meczy z French Open

Warto jest dodać, że przed nami bardzo ciekawe dni związane z drugim w tym sezonie turniejem Wielkoszlemowym. A nie można zapominać, że możemy również liczyć na występy naszych rodaków, jak Igę Świątek, która jest faworytką do wygrania tej imprezy.

Natomiast legalny bukmacher eWinner wychodzi każdemu graczowi na przeciw i oferuje specjalną akcję promocyjną „Cashbacki do 100 PLN na Roland Garros”, w której to zmniejsza przegranej graczom.

Wspomniana akcja składa się z etapów: pierwszy do 28 maja do godziny 23:59 i drugi: do 6 czerwca do godziny 23:59. Lecz chcąc z niej skorzystać koniecznie trzeba mieć na uwadze, że do tej oferty koniecznie trzeba dołączyć na stronie www.eWinner.pl.

Mniejsze przegrane na French Open

Legalny bukmacher eWinner PL w ramach limitowanej oferty promocyjnej zmniejsza przegranej wszystkim graczom. Jednak trzeba mieć na uwadze że kwalifikują się wyłącznie kuponu AKO, na których to muszą znajdować się minimum cztery zdarzenia z oferty na French Open.

Kolejny istotny warunek, który musi spełnić każdy kupon to fakt, że stawka zakładu wynosić musi 99 PLN.

Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny BETONLINE

Warto wiedzieć, że w ramach każdego z etapów gracz może liczyć na zwrot stawki z pierwszy przegrany kupon do 50 PLN. Łącznie na konto każdego z użytkownika trafić może nawet 100 PLN.

Jaki kod promocyjny w eWinner?

Zakłady bukmacherskie eWinner online oferuje na start każdemu graczowi pierwszy bezpieczny kupon do 110 PLN. Dodatkowo za drugi depozyt typer może liczyć na premię do 500 PLN.

Jednak nie można zapominać, że powyższe bonusy będa aktywne typerom pod prostym warunkiem. A mianowicie wpisaniu kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nadmienić jest koniecznie, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzy Betfan ma w swojej ofercie ciekawe promocje?
Następny artykułBukmacherska rutyna – jak ją przełamać?
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce zakładów sportowych online. STS, Betclic, PZbuk i inni znani bukmacherzy oferują promocje bukmacherskie za darmo. Darmowe zakłady bez ryzyka, freebety i bonusy bez depozytu.