Tenisiści pomału przenoszą się do Ameryki, gdzie to za blisko miesiąc rozpocznie się ostatni w tym sezonie turniej Wielkoszlemowy US OPEN. Przed nami turniej w Washingtonie. Bukmacher LvBet z okazji tej imprezy zwiększa wygrane swoim graczom o 14%.

Turniej w Waszyngtonie większe wygrane u bukmachera LvBet o 14%

Turniej w Waszyngtonie większe wygrane u bukmachera LvBet o 14%

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera LvBet oraz wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty. Swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Promocja dostępna jest graczom w dniach trwania turnieju w Washington, czyli od 29 lipca do 4 sierpnia.

Bukmacher LVbet dopuszcza zarówno kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe, na których mogą znajdować się zarówno zdarzenia przedmeczowe oraz na żywo. Jednak należy pamiętać, że wszystkie z nich muszą pochodzić z oferty bukmachera na turniej w Washingtonie.

W promocji biorą udział kupony zarówno z zdarzeniami mężczyzn jak i kobiet. Jednak wszystkie muszą pochodzić z turnieju w Waszyngtonie.

Kupony bez podatku u bukmachera Betfan

Stawka kuponu jest dowolna, ale z promocji są wykluczone automatycznie wszystkie kupony za środki bonusowe.

Gracz, który spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym jego kupon zostanie rozliczony jako wygrany może liczyć na większą wygraną o 14%.

LvBet bonus na start bez wpłaty własnej

Warto jest wiedzieć, że ten operator przyznaje darmowy bonus za dokonanie rejestracji i to bez dokonanie wpłaty w wysokości 20 PLN.

Jednak to nie wszystko. Użytkownik, który dokona minimów dwóch depozytów może liczyć na darmowe środki w kwocie do 1500 PLN.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus do 3000 PLN na start u bukmachera BetFan
Następny artykułNagrody do wygrania dla najlepszych typerów U bukmachera BetClic
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce zakładów sportowych online. STS, Betclic, PZbuk i inni znani bukmacherzy oferują promocje bukmacherskie za darmo. Darmowe zakłady bez ryzyka, freebety i bonusy bez depozytu.