Bukmacher STS online zmniejsza ryzyko przegranej swoim graczom za obstawienie skoków narciarskich. Wystarczy zagrać kupon SOLO lub AKO, aby w przypadku przegranej otrzymać zwrot 50% stawki.

Darmowe bonusy za obstawienie meczy u bukmachera STS

Darmowe bonusy za obstawienie meczy u bukmachera STS

Już w najbliższy weekend rozpocznie się nowy sezon w skokach narciarskich. Można śmiało powiedzieć, że emocji nie powinno brakować, ponieważ już w sobotę i niedzielę czekają nas pierwsze zawody, które będą miały miejsce w Wiśle na skoczni im. Adama Małysza.

To sprawiło, ze legalny bukmacher STS online oferuje graczom specjalną ofertę promocyjną,w której typerzy mogą liczyć na zwrot 50% stawki za przegrany zakład.

Użytkownik, który chce skorzystać z oferty „Zakład bez ryzyka do 50 PLN” musi koniecznie się do niej zapisać na stronie www.STS.pl do 22 listopada.

Puchar Świata w Wiśle 2020 bonusy bukmacherskie

W ramach wspomnianej akcji dostępne są zarówno kupony SOLO, ale i AKO, których kurs całkowity nie może być mniejszy niż 1.85. Należy jednak mieć na uwadze, że na kuponie musi być minimum jedno zdarzenie z PS w Wiśle.

Na kuponie mogą znajdować się zarówno zdarzenia z oferty przedmeczowej, ale i na żywo. Jednak istotne w tym wszystkim jest to, że rozliczoną zostać muszą najpóźniej do 22 listopada do godz. 23:59.

Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny BETONLINE

Jeśli zagrany przez gracza kupon okaże się przegrany typer nie odczuje straty gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot 50% stawki. Maksymalnie może wynieść ona 50 PLN.

Kod promocyjny u bukmachera STS na start:

Legalny bukmacher STS online oferuje wszystkim nowym graczom limitowany pakiet powitalny, w którym to na starcie można otrzymać extra środki. Wystarczy wpisać hasło promocyjny –>>> BETONLINE, aby liczyć na:

  • darmowe 29 PLN bez wpłaty własnej
  • premie 100% za dokonanie wpłaty, aż do 1200 PLN.

Łącznie wszyscy typerzy za dokonanie rejestracji konta mogą otrzymać nawet 1229 PLN w formie środków bonusowych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowe bonusy na KSW 56 i UFC u legalnego bukmachera eFortuna
Następny artykułPromocja Świąteczny Król Typerów w Betclic. Pula nagród 80 000 PLN
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce zakładów sportowych online. STS, Betclic, PZbuk i inni znani bukmacherzy oferują promocje bukmacherskie za darmo. Darmowe zakłady bez ryzyka, freebety i bonusy bez depozytu.