Harujesz w swoim miejscu pracy, by zarobić jak najwięcej pieniędzy? Wszystko po to, aby część z nich przeznaczyć później na inwestycję w zakłady bukmacherskie? Warto zaznaczyć, że obecnie wielu typerów wybiera rejestrację w Betfan. Nie tylko ze względu na wysokie kursy, które są oferowane przez tego bukmachera. Dodatkowo możesz tam zainkasować wiele świetnych bonusów na start. Poniżej znajdziesz opis kilku z nich. Serdecznie zapraszamy zatem do lektury.

Cashback do 600 PLN

Pierwszym z oferowanych aktualnie bonusów jest cashback. To nic innego, jak zwrot stawki. Jak zainkasować ten bonus, który jest zapewniany dla każdego nowego użytkownika firmy bukmacherskiej Betfan? Należy w pierwszej kolejności w ogóle założyć konto. I tutaj pojawia się pewne pytanie… Czy ta firma bukmacherska jest godna zaufania? Na szczęście Betfan działa w pełni legalnie i tym samym posiada odpowiednie papiery, aby oferować Klientom fachowe usługi w ramach takiej branży. Możesz zatem bez obaw założyć konto w tej firmie bukmacherskiej. Betfan wymaga podania tylko kilku istotnych danych. Proces rejestracji jest niezbędny, aby można było w niedalekiej przyszłości zainkasować promocję powitalną. Co jeszcze jest tutaj konieczne? Wiele cennych faktów na ten temat znajduje się na stronie internetowej https://sport.betfan.pl/promocje-bukmacherskie-betfan/. Należy podkreślić, że trzeba oczywiście dokonać pierwszej wpłaty. Minimalna suma uprawniająca do wzięcia udziału w promocji to zaledwie 50 PLN. Potem, w razie przegranej, możesz liczyć na zwrot do 50 PLN. Maksymalny bonus to 600 PLN. Później musisz jeszcze zagrać premierowy kupon. Jak przegrasz, to otrzymasz od Betfan obiecany bonus bukmacherski.

Jak obrócić tym bonusem?

Jeśli zagrasz pierwszy kupon i trafisz, to super. Kasa powędruje na Twoje konto gracza. Te pieniądze mogą być przez Ciebie od razu wypłacone. W przypadku porażki, także nie musisz się jakoś szczególnie martwić. Tak jak wspominaliśmy, firma bukmacherska Betfan zapewnia świetny bonus na start. Jest to zwrot do 100%. Potem czeka Cię zaś tylko jednokrotny obrót bonusem. Jest to wymagane, by później można było swobodnie wypłacić konkretne środki. Co jeszcze jest ważne? Tutaj są akceptowane wyłącznie kupony akumulowane. Takie, które składają się co najmniej z trzech zdarzeń. Dodatkowo ogólny kurs nie może być mniejszy od 3,80. Gracz ma na wykonanie obrotu dokładnie siedem dni.

Zakład bez ryzyka plus podwojenie kolejnej wpłaty

Firma hazardowa Betfan zapewnia też zakład bez ryzyka. Aby można było skorzystać z tego bonusu, należy w czasie zakładania konta wpisać kod promocyjny o treści „SPORTBETFAN”. Warto podkreślić, że uprawnia on do otrzymania zakładu bez ryzyka w kwocie 70 PLN. Następnie możesz zainkasować bonus od drugiej wpłaty. Aktualnie firma bukmacherska Betfan oferuje 100% do 1000 PLN. Jakie są warunki obrotu? Gracz ma na wykonanie tego zadania dwa tygodnie. Do obrotu są zaliczane kupony AKO (minimum trzy wydarzenia, kurs nie mniejszy niż 2,50). Co ważne, trzeba postawić za trzykrotność otrzymanego bonusu.

Poprzedni artykułPula nagród 20 000 PLN za typowanie meczy z piłki nożnej w Fortunie
Następny artykułBukmacher eWinner zmniejsza przegrane. Extra 100 PLN dla każdego gracza.