Wszyscy typerzy, którzy obstawiają sporty wirtualne mają prawo skorzystać z ciekawej promocji legalnego bukmachera STS, czyli „Ekstra kasa do 30 PLN”. Wystarczy zagrać kupon SOLO lub AKO, aby cieszyć się z darmowych środków.

STS rozdaje bonusy za typowanie sportów wirtualnych

STS rozdaje bonusy za typowanie sportów wirtualnych

A niewątpliwie sporty wirtualne mają swoje atuty. Jedno z nich to na pewno jest to, iż dostępne są graczom przez całą dobę. A to sprawia, że w dosyć szybkim tempie można wygrać dużą ilość gotówki.

Na przeciw graczom wychodzi legalny bukmacher STS i oferuje typerom akcję promocyjną „Ekstra kasa do 30 PLN”. Użytkownik, który chce liczyć na darmowe środki w tej ofercie koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.STS.pl i to jeszcze przed zagraniem kuponu.

Lecz nie można zapominać, że wspomniana oferta jest dostępna graczom wyłącznie w dniach do 27 czerwca do godziny 23:59.

30 PLN za obstawienie sportów wirtualnych

Warunki wspomnianej akcji promocyjnej są bardzo proste. Wystarczy zagrać kupon SOLO lub AKO. Nie ważne, jaki rodzaj zakładu wybierze gracz to na kuponie musi znajdować się minimum jedno zdarzenie pochodzące ze sportów wirtualnych.

Poza tym każdy zakład promocyjny musi spełniać jeszcze dwa warunki. A mianowicie kurs nie może być mniejszy niż 1.85, zaś stawka wynosić musi co najmniej 30 PLN.

Fortuna bonus na start

W przypadku, gdy zakład okaże się wygrany i kupon spełnia powyższe warunki promocji gracz będzie mógł liczyć na darmowe środki. A dokładnie mówiąc otrzyma premię o wartości 30 PLN.

Nowy kod promocyjny w STS:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu graczowi specjalną akcję promocyjną, w której to użytkownicy na sam start mogą liczyć na extra środki nawet o wartości 1640. Wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym, aby dokonać aktywacji niżej wymienionych bonusów.

Łącznie trzy pierwsze wpłaty są objęte Cashbackiem. Za każdy z tych depozytów gracz będzie mógł liczyć na dodatkowe środki. Łącznie nawet do 1500 PLN.

Warto jest również mieć a uwadze, że pierwsze kupony z zakładów bukmacherskich, sportów wirtualnych oraz Betgames są objęte ubezpieczeniem. To znaczy, że w przypadku przegranej gracz otrzyma zwrot stawki.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNa jakie promocje możemy liczyć rejestrując konto w Betfan?
Następny artykułFortuna nagradza najlepszych typerów PKO Ekstraklasa
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce zakładów sportowych online. STS, Betclic, PZbuk i inni znani bukmacherzy oferują promocje bukmacherskie za darmo. Darmowe zakłady bez ryzyka, freebety i bonusy bez depozytu.