Bukmacher eForutna w swojej ofercie promocyjnej zmniejsza przegrane każdemu swojemu typerowi. Bowiem wystarczy obstawiać kupony AKO, aby liczyć na gwarantowane 30 PLN.

Gwarantowane 90 PLN od Fortuny za obstawienie meczy

Gwarantowane 90 PLN od Fortuny za obstawienie meczy

Śmiało trzeba powiedzieć, że na pewno jest co obstawiać, ponieważ oferta bukmacherów jest dosyć bogata i jest co typować. W dodatku mecze są rozgrywane w większości dyscyplin.

Na tą okazję bukmacher www.eFortuna.pl przygotował graczom limitowaną ofertę promocyjną „Poniedziałkowy Farciarz”, która jest aktywna wyłącznie w dniach 10, 17, 24 i 31 stycznia w godzinach 16:00-18:00.

Pewne 30 PLN od Fortuny

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest dokonanie depozytu za minimum 30 PLN i postawienie dowolnego kuponu AKO, na którym to muszą znajdować się minimum cztery zdarzenia z oferty LIVE.

Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny BETONLINE

W przypadku, gdy jeden z faworytów zawiódł typer będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki, a maksymalnie może ona wynieść nawet 30 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Fortunie:

Legalny bukmacher eFortuna online oferuje wszystkim graczom limitowaną ofertę promocyjną, w której to typerzy mogą liczyć na następujace bonusy:

  • 20 PLN za założenie konta bez żadnej wpłaty
  • premię równowartości dokonanie drugiego depozytu do 2100 PLN
  • cashback do 600 PLN

Jednak powyższe bonusy będą aktywne graczom jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego —>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObstawienie bez podatku u leglanego bukmachera eWinner
Następny artykułGwarantowane 100 PLN za obstawienie tenisa w Betclic
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce zakładów sportowych online. STS, Betclic, PZbuk i inni znani bukmacherzy oferują promocje bukmacherskie za darmo. Darmowe zakłady bez ryzyka, freebety i bonusy bez depozytu.