Legalny bukmacher eFortuna nagradza wszystkim swoich graczy za obstawienie zmagań podczas KSW 56 i UFC. Typerzy poza wygraną gotówka mogą liczyć na dodatkowe środki. Jest na pewno o co walczyć ponieważ pula nagród w akcji „Ekspert +” wynosi, aż 20 000 PLN.

Ekspert + z pulą nagród 20 000 PLN

Ekspert + z pulą nagród 20 000 PLN

Warunki wspomnianej oferty są bardzo proste. Wystarczy jedynie poprawnie wytypować osiem walk z KSW 56 i dwie z UFC Fight Night, aby liczyć na extra środki. A zapowiada siue bardzo ciekawy wieczór, ponieważ dojdzie do kilku ciekawych walk, jak m.in. Materla vs Soldic, Narkun vs, Erslan czy Felder vs Dos Anjos.

Oferta „Ekspert +” dostępna jest wszystkim użytkownikom do 14 listopada do godziny 19:00 na stronie www.eFortuna.pl. W dodatku nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać.

Bonusy bukmacherskie na KSW 56

Warunki oferty „Ekspert +” są bardzo proste. Wystarczy zawrzeć zakład AKO za co najmniej 5 PLN i oddać typy w formacie KO,TKO,DSQ / Poddanie / na punkty na niżej wymienione pojedynki:

Nie można jednak zapominać, że wszyscy gracze mają prawo zagrać dowolną ilość kuponów.

Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny BETONLINE

Typerzy, którzy poprawnie wytypowali wymienione walki to super. Oprócz wygranej gotówki podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 20 000 PLN.

Najnowszy kod promocyjny u bukmachera eFortuna:

Legalny bukmacher eFortuna online oferuje każdemu graczowi najnowszy pakiet powitalny, w którym to użytkownicy mogą liczyć na:

  • bonus o wartości 20 PLN bez wpłaty własnej
  • premię równowartości depozytu, aż do 2000 PLN
  • zakład bez ryzyka do 210 PLN

Jeśli chcesz dokonać aktywacji wyżej wymienionego pakietu powitalnego musisz mieć na uwadze, że koniecznie trzeba wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Jest to jedyna droga, aby to osiągnąć.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonusy na Europejskie Puchary w Betclic. Do 60 PLN dla typerów
Następny artykułBukmacher STS zmniejsza przegrane za obstawienie skoków narciarskich
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce zakładów sportowych online. STS, Betclic, PZbuk i inni znani bukmacherzy oferują promocje bukmacherskie za darmo. Darmowe zakłady bez ryzyka, freebety i bonusy bez depozytu.