W związku z „Black Friday” bukmacher Fortuna zwiększa Cashback nowym swoim graczom z 100 PLN na 200 PLN. Poza tym gracza po rejestracji mogą typerzy liczyć jeszcze na freebet bez depozytu o wartości 20 PLN oraz bonus równowartości wpłaty do 1000 PLN.

Bonus za darmo na „Black Friday”

Bonus za darmo na „Black Friday”

Bonus powitalny jest skierowany do każdego gracza, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera Fortuna, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest typerom w dniach od 29 listopada do 2 grudnia do godz. 17:00. Gracz, który chce skorzystać z tego pakietu powitalnego w tym okresie musi dokonać rejestracji konta. Można to wykonać wyłącznie na stronie bukmachera www.efortuna.pl. Proces rejestracyjny jest bardzo prosty i nie zajmie graczowi zbyt wiele czasu.

Bonus za rejestrację bez depozytu od Fortuny

Warto jest wiedzieć, że bukmacher Fortuna należy do tych bukmacherów, którzy przyznają na start darmowy bonus i to bez dokonania żadnej wpłaty. Wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.

Dzięki czemu na konto gracza trafi darmowy freebet o wartości 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Warto jest wiedzieć, że nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby cieszyć się z tych środków.

betfan kod promocyjny

Bonusy na „Black Friday” od bukmachera Fortuna

Z okazji „Black Friday” legalny bukmacher Fortuna zwiększa nowym graczom Cashback, czyli pierwszy zakład bez ryzyka z 100 PLN na 200 PLN.

Typer wystarczy, że zagra dowolny kupon SOLO lub AKO, aby w razie przegranej otrzymać zwrot stawki nawet do 200 PLN. Natomiast w przypadku wygranej cała kwota znajdzie się na koncie typera.

Po dokonaniu pierwszej wpłaty gracze mogą liczyć na darmowe środki w wysokości pierwszego dokonanego depozytu:

Przykład: Gracz wpłacił 600 PLN. W formie bonusu otrzyma taką samą kwotę. To sprawia, że razem będzie posiadał 1200 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Należy jednak pamiętać, że promocją objęta jest jedynie pierwsza wpłata, w której to maksymalnie można otrzymać 1000 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKonkurs esportowy z nagrodami u bukmacher LvBet.
Następny artykułBetClic: konkurs świąteczny z nagrodami. Pula nagród 15 000 PLN.
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce zakładów sportowych online. STS, Betclic, PZbuk i inni znani bukmacherzy oferują promocje bukmacherskie za darmo. Darmowe zakłady bez ryzyka, freebety i bonusy bez depozytu.