Bukmacherzy w Polsce jak chociażby STS, BetClic, BetFan oraz Fortuna oferują graczom najnowsze pakiety powitalne, w których to na start można otrzymać chociażby środki bez dokonania wpłaty własnej, bonusy za pierwszy depozyt oraz zakłady bez ryzyka.

Kody promocyjne na start za darmo u legalnych bukmacherów

Kody promocyjne na start za darmo u legalnych bukmacherów

Warto jest mieć na uwadze, że gracze z pakietów powitalnych będą mogli skorzystać pod warunkiem, że wpiszą kod promocyjny. Zobacz, aktualną listę aktualnych kodów promocyjnych.

STS: Freebet 29 PLN bez depozytu + bonus do 1200 PLN za pierwszą wpłatę

Premię w wysokości 29 PLN i to bez wpłaty własnej przyznaje bukmacher STS za dokonanie rejestracji konta i wpisanie kodu promocyjnego „BETONLINE”.

Poza tym gracze mogą liczyć na kolejne darmowe środki. Wysokość bonusu uzależniona jest jedynie od pierwszej wpłaty. Na konto gracza maksymalnie może trafić 1200 PLN.

BetClic: Cashback do 510 PLN

W skład pakietu powitalnego bukmachera BetClic wchodzi bezpieczny pierwszy zakład do 510 PLN. Ten bonus będzie aktywny pod warunkiem, że użytkownik wpisze kod promocyjny „KOD510” podczas zakładnika konta.

Jak się okaże, że faworyci Cię zawiedli to bukmacher BetClic dokona zwrotu całej stawki, aż do 510 PLN. W przypadku wygranej cała wartość znajdzie się na koncie gracza.

BetClic: Kod promocyjny

Fortuna: Freebet 20 PLN bez depozytu + Cashabck do 115 PLN + bonus do 100 PLN

Freebet o wartości 20 PLN trafi na konto gracza za założenie rejestracji konta u bukmachera Fortuna oraz wpisanie kodu promocyjnego „BETONLINE”. Użytkownik nie musi dokonać żadnej wpłaty, aby otrzymać te środki.

W dodatku to nie wszystko! Gracz, który wpłaci gotówkę na swoje konto może liczyć na premię do 1000 PLN. Poza tym pierwszy zakład jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka do 115 PLN.

BetFan: Bonus do 3000 PLN + Cashback do 100 PLN + gra bez podatku

Za każdą z trzech pierwszych wpłat każdy gracz może otrzymać bonus nawet do 1000 PLN za dokonanie wpłaty na swoje konto u bukmachera BetFan. Wysokość otrzymanych środków uzależnione są jedynie od depozytu. Dodatkowo pierwszy zakład u tego operatora jest objęty promocją.

Chcąc skorzystać z bonusu powitalnego u legalnego bukmachera BetFan koniecznie gracz mus wpisać kod promocyjny „BEFAN”.

W dalszym ciągu bukmacher BetFan oferuje swoim graczom grę bez podatku. Operator zwiększa wygrane o 14% wszystkie zakłady wielozdarzeniowe, na których znajdują się minimum trzy typy, a kurs każdego z nich musi wynieść minimum 1.45.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.
BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.

Poprzedni artykułSkoki narciarskie 2019/20: Bonus 20 PLN od Fortuny
Następny artykułDarmowy bonus 30 PLN za typowanie spotkań dla wszystkich od STS
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce zakładów sportowych online. STS, Betclic, PZbuk i inni znani bukmacherzy oferują promocje bukmacherskie za darmo. Darmowe zakłady bez ryzyka, freebety i bonusy bez depozytu.