Specjalny bonus za obstawienie meczy przyznaje bukmacher STS i to co tydzień. Wystarczy na przestrzeni tygodnia zagrać kupony za minimum 200 złotych, aby otrzymać premię 30 złotych i to bez znaczenia jak zakłady zostały rozliczone.

Bonus bukmacherski za darmo

Bonus bukmacherski za darmo

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Akcja „Ekstra 30 PLN” trwa do odwołania, ale składa się ona z okresów rozliczeniowych. Każdy z nich trwa od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:59. Trzeba mieć na uwadze fakt, że gracz, który chce wziąć udział w tej promocji musi się do niej zapisać na www.STS.pl, a następne w zakładce tej promocji.

Bukmacher STS dopuszcza kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe. Kurs każdego z tych zakładów nie może być mniejszy niż 1.85.

Każdy typer sam wybiera jakie typy będą na zakładzie, ponieważ dopuszczone są wszystkie zdarzania z ofert bukmachera STS.

betfan kod promocyjny

Gracz również sam wybiera stawkę zakładu, ale trzeba mieć na uwadze, że z promocji są wykluczone wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

Użytkownik, który zagrał kupony na przestrzeni jednego etapu za łączną sumę minimum 200 PLN, a zakłady spełniają powyższe warunki to gracz otrzyma gratis od bukmachera STS online w wysokości 30 PLN.

Na przestrzeni każdego okresu rozliczeniowego każdy gracz może zagrać jeden kupon.

Bonus bez depozytu 2020

STS zakłady bukmacherskie oferują gracz darmowy bonus o wartości 29 PLN za dokonanie rejestracji konta online i to bez żadne wpłaty. Wystarczy w formularzu rejestracyjnym wpisać kod promocyjny „BETONLINE”, aby w zamian otrzymać premię.

Kolejny bonus, tym razem do 1200 złotych może znaleźć się na koncie gracza pod warunkiem, że dokona on pierwszego depozytu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowe kody promocyjne u legalnych bukmacherów w Polsce 2020
Następny artykułPromocja dla graczy na Australian Open od STS. Bonus dla każdego.
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce zakładów sportowych online. STS, Betclic, PZbuk i inni znani bukmacherzy oferują promocje bukmacherskie za darmo. Darmowe zakłady bez ryzyka, freebety i bonusy bez depozytu.