Po przerwie wróciły zmagania w hiszpańskiej LaLiga. Z tej okazji bukmacher STS online oferuje specjalną ofertę promocyjną, w której to zwiększa depozyt. Maksymalny bonus, jaki może trafić na konto gracza, to aż 200 PLN.

Extra środki dla graczy

Extra środki dla graczy

Przed nami dosyć ciekawa niedziela w piłce nożnej, ponieważ dojdzie chociażby do pojedynków pomiędzy Ath. Bilbao z Atl. Madryt, czy też Realu Madryt z Eibarem.

Na tą okazję bukmacher STS rozdaje darmową gotówkę dla graczy za dokonanie depozytu. Wystarczy dokonać dowolnej wpłaty, aby liczyć na dodatkowe środki, a maksymalnie można otrzymać nawet 200 PLN.

Chcesz skorzystać z akcji „Bonus od depozytu”? Jak tak, to pamiętaj, że koniecznie musisz się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zrealizowanie dwóch prostych czynności.

Pierwsza z nich jest to zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl. Po czym gracz musi kliknąć w przycisk „Dołącz”, a znajduje się on w zakładce „Bonus od depozytu”.

Bonus na start od STS:

Nastepnie pozostaje już dokonanie depozytu. Kwota wpłaty jest dowolna, ale trzeba mieć na uwadze, że dokonać tego można wyłącznie do 14 czerwca do godz. 23:59.

Po czym gracz musi zawrzeć zakład SOLO lub AKO za kwotę nie mniejszą niż 30 PLN. Na kuponie musi znajdować się co najmniej jedno zdarzenie z oferty na LaLigę. Przed nami chociażby, takie starcia, jak m.in. Ath. Bilbao z Atl. Madryt, czy też Realu Madryt z Eibarem.

Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny BETONLINE

Jednak należy mieć na uwadze, że zdarzenie może być zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo z kursem minimalnym nie mniejszym niż 1.85.

Spełniłeś powyższe warunki? Jak tak, to otrzymasz w prezencie bonus o wartości 50% dokonanego depozytu. Jednak maksymalna kwota, jaka może trafić na konto typera to 200 PLN.

Kod bonusowy w STS:

Wszyscy użytkownicy, którzy dokonają rejestracji konta u bukmachera STS online, a do tego wpiszą specjalne hasło promocyjne –>> BETONLINE dokonają aktywacji pakiet powitalnego.

Wówczas po poprawnej weryfikacji danych na konto gracza trafi pewne 29 PLN na start i to bez dokonywania depozytu. Po dokonaniu pierwszej wpłaty natomiast gracz otrzyma dodatkowe środki, bowiem bukmacher STS przyzna bonus równowartość depozytu, a maksymalnie można otrzymać nawet 1200 PLN.

W dodatku to nie wszystko, bowiem wspomniany operator co tydzień nagradza graczy za obstawienie meczy i to niezależenie od tego, jak zakłady zostały rozliczone.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTypuj u bukmachera STS i odbierz bonus każdego dnia
Następny artykułBonus dla graczy za obstawienie meczy od Betclic.
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce zakładów sportowych online. STS, Betclic, PZbuk i inni znani bukmacherzy oferują promocje bukmacherskie za darmo. Darmowe zakłady bez ryzyka, freebety i bonusy bez depozytu.