Bukmacher LvBet zwiększa depozyt dla swoich graczy o 50%. Wystarczy dokonać wpłaty, aby cieszyć się z darmowych środków na zakłady sportowy. Maksymalnie można otrzymać nawet 200 PLN.

Bukmacher LvBet ekstra bonus za depozyt. Maksymalnie do 200 PLN.

Bukmacher LvBet ekstra bonus za depozyt. Maksymalnie do 200 PLN.

Udział w tej akcji może wziąć każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom do niedzieli 14 lipca do godz. 23:59.

Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nikomu zgłaszać, ani też się zapisywać. Warunek podstawowy jest to dokonanie wpłaty w wysokości co najmniej 20 PLN. W zamian bukmacher LvBet przyzna bonus w wysokości 50% depozytu. Maksymalnie do gracza może trafić 200 PLN. Chcąc otrzymać taką wpłatę należy dokonać wpłaty w wysokości minimum 400 PLN.

Środki trafią na konto gracza najpóźniej do niedzieli 14 lipca do godz. 23:59. Po otrzymaniu bonusu od razu będzie można nim „obracać”. Lecz należy pamiętać, że za otrzymane środki można jedynie typować zakłady ze sportów wirtualnych.

Darmowy bonus na start bez wpłaty własnej u bukmachera Etoto

Każdy użytkownik może tylko raz skorzystać z tej promocji! Liczy się pierwsza dokona wpłata.

Pakiet dla nowych graczy bukmachera LvBet

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta u tego operatora to wystarczy założyć nowe konto, aby otrzymać darmowy bonus w wysokości 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Warto jest pamiętać, że bonus trafi na konto typera bez dokonania żadnej wpłaty.

Jednak trzeba wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas procesu rejestracyjnego.

Lecz to nie wszystko! Gracz, który dokona dwóch pierwszych wpłat może liczyć na darmowe bonusy od tego operatora. Maksymalnie można otrzymać nawet 1500 PLN.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZwrot 100% za przegrany kupon u bukmachera Forbet na Wimbledon
Następny artykułO 14% większe wygrane u bukmachera LvBet na zakłady z tenisa
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce zakładów sportowych online. STS, Betclic, PZbuk i inni znani bukmacherzy oferują promocje bukmacherskie za darmo. Darmowe zakłady bez ryzyka, freebety i bonusy bez depozytu.