Bonus 1500 PLN za pierwszą wpłatę oraz cashback do 150 PLN takie bonusy na start przewidział graczom legalny bukmacher Milenium. Chcąc liczyć na te bonusy wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta.

Milenium nowy kod promocyjny na start

Milenium nowy kod promocyjny na start

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który wcześniej nie korzystał z usług bukmachera Milenium.

Podstawy krok tej akcji jest to dokonanie rejestracji konta. Można tego dokonać jedynie na stronie bukmachera www.milenium.pl. Ten proces w żadnym wypadku nie jest skomplikowany oraz nie zajmie zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy tam poddać swoje podstawowe dane osobowe jak imię czy nazwisko oraz login i hasło.

Czy Milenium wymaga wpisania kodu promocyjnego na bonus?

Bukmacher Milenium dokona aktywacji pakietu powitalnego pod warunkiem, że gracz wpisze kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. Warto jest podkreślić, że jest to jedyny moment, żeby wpisać ten kod.

Użytkownik, który dokona pierwszej wpłaty może liczyć na bonus równowartości depozytu, gdzie maksymalnie można otrzymać nawet 1500 PLN. Przykładowo grać wpłacił 700 PLN druga taka sama wartości tylko, ze w formie środków bonusowych trafi na konto typera.

betfan kod promocyjny

Kupon bez ryzyka do 150 PLN u bukmachera Milenium

Bukmacher Milenium oferuje na start pierwszy zakład bez ryzyka do 150 PLN. Chcąc z niego skorzystać należy zaznaczyć opcję „Chcę otrzymać DARMOWY ZAKŁAD” w formularzu rejestracyjnym.

Jak się okaże, że pierwszy kupon po dokonaniu wpłaty okazał się wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na koncie typera. W razie przegranej bukmacher dokona zwrotu stawki, a maksymalnie gracz może otrzymać nawet 150 PLN.

Większe wygrane o 14% u bukmachera Milenium

Aktywni gracza bukmacher Milenium mogą codziennie liczyć na promocję „Happy Hours„. Podczas ej akcji bukmacher zwiększa wygrane graczom o 14%.

Chcąc liczyć na kupony bez podatku wystarczy zagrać kupon w wyznaczonych godzinach, a są one podane na stornie bukmacher Milenium oraz spełnić poniższy warunek:

  • minimum 3 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium ze złotą lub platynową kartą),
  • minimum 4 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium z czerwoną lub srebrną kartą).

Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFAME MMA 5: Najlepszy typer. Konkurs u bukmachera LvBet
Następny artykułBonus do 500 PLN u Pzbuk ze specjalnym kodem promocyjnym!
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce zakładów sportowych online. STS, Betclic, PZbuk i inni znani bukmacherzy oferują promocje bukmacherskie za darmo. Darmowe zakłady bez ryzyka, freebety i bonusy bez depozytu.