Chcesz wygrywać więcej za obstawienie meczy? To niewątpliwie oferta promocyjna bukmachera Betclic „Multi+” skierowana jest prosto do Ciebie. Bowiem w ramach tej oferty wszyscy gracze mogą liczyć na większe wygrane, które mogą wynieść nawet 50%.

„Multi+” w Betclic

„Multi+” w Betclic

Nie da się ukryć, że obecnie oferty bukmacherów nie są zbyt bogate. Wynika to z prostej przyczyny. Zdecydowana większość rozgrywek jest zawieszonych. Jednak sporą popularnością natomiast cieszy się w ostatnich tygodniach dysycplina Esportu.

Natomiast bukmacher Betclic nagradza swoich aktywnych użytkowników extra premią, w której to za wygrany zakład. Gracze mogą liczą na wyższą wygraną nawet o 50%. W dodatku akcja „Multi+” trwa do odwołania, a swojego udziału gracze nie muszą nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Bonus za obstawienie meczy

Podstawowy czynnik w tej ofercie to fakt, że na kuponie musi znajdować się minimum pięć zdarzeń. Jednak dobrą wiadomością jest to, że zakłady muszą być z dowolnej dyscypliny, jaką bukmacher Betclic posiada w swojej ofercie. Warto jednak pamiętać, że wysokość bonusu uzależniona jest wyłącznie od tego ile typów znajdzie się na zakładzie.

Wygrywaj więcej u bukmachera Betclic

Gracz poza tym mają prawo mieć na zakładzie typy z oferty przedmeczowej, ale i na żywo. Istotnym aspektem jest to, że minimalny kurs zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.20.

W ramach promocji „Multi+” dostępne są wszystkie zdarzenia, jakie zakłady bukmacherskie Betclic posiada w swojej ofercie. Kolejne plus tej akcji to niewątpliwie fakt, że każdy gracz może oddać nielimitowaną ilość kuponów o dowolnej stawce. Wykluczone są jedynie wszystkie zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny BETONLINE

Wygrana zostanie automatycznie zwiększona przez bukmachera Betclic pod warunkiem, że zakład został rozliczony jako wygrany i spełnia powyższe warunki promocji.

Betclic kod bonusowy na start.

W składzie pakietu powitalnego u bukmachera BetClic wchodzi pierwszy zakład bez ryzyka. W przypadku przegranej wspomniany operator dokona zwrotu całej stawki, aż do 550 PLN.

Z Cashbacka gracze będą mogli skorzystać wyłącznie w momencie, gdy typer wpisze hasło promocyjne –>> KOD550.

Pamiętać również jest warto, że bukmacher BetClic Polska posiada chociażby TV BetClic. Użytkownicy mogą tam legalnie oglądać wydarzenia sportowe i to bez żadnych opłat.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObstawiaj i wygrywaj podwójnie w STS. Co tydzień w puli 25 000 PLN dla graczy
Następny artykułTyper Bundesligi. Piłkarski Jackpot w Betclic z pulą 30 000 PLN.
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce zakładów sportowych online. STS, Betclic, PZbuk i inni znani bukmacherzy oferują promocje bukmacherskie za darmo. Darmowe zakłady bez ryzyka, freebety i bonusy bez depozytu.