Każdy fan STS Betgames może w ramach oferty specjalnej „Obstawiaj Betgames i wygrywaj podwójnie” otrzymać nawet 50 PLN do wykorzystania na grę. Na czym polega najnowsza promocja?

Poker online leglanie w Polsce

Poker online legalnie w Polsce

Zdecydowanie można powiedzieć, że STS Betgames jest to prawdziwy hit wśród wszystkich fanów gier karcianych i cieszy się sporą popularnością. Bowiem dostępne są takie gry, jak wojna, bakarat, czy legalny poker. Użytkownicy mogą w nie grać legalnie i co istotne za prawdziwą gotówkę.

Bukmacher STS oferuje graczom najnowszą promocję, a mianowicie „Obstawiaj Betgames i wygrywaj podwójnie”, w której to każdy gracz może otrzymać darmowe środki na grę nawet w kwocie 50 PLN.

Jednak należy mieć na uwadze, że obowiązkowo do akcji „Obstawiaj Betgames i wygrywaj podwójnie” trzeba się zapisać na stronie www.STS.pl. Poza na uwadze warto jest mieć to, że dostępna jest ona użytkownikom do 19 lipca do godz. 23:59.

Betgames online – Bonus do 50 PLN dla graczy

STS nie bierze pod uwagę kuponów, w których typy Betgames mają kurs mniejszy niż 2.00 i nie są zakładami SOLO. Poza tym dopuszczona są wyłącznie typy z gier karcianych:

  • poker
  • wojna
  • bakarat
Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny BETONLINE

Na koniec wspomnianej oferty promocji każdy gracz ma prawo do odebrania nawet 50 PLN w formie premii do wykorzystana u bukmachera STS. Dodatek 10% liczony jest następująco:

Przykład: Łączna kwota wygranych zakładów to 400 PLN. Wówczas gracz otrzyma premię o wartości 40 PLN.

Należy mieć na uwadze, że wszyscy użytkownicy mają prawo do odbioru jednego bonusu, który znajdzie się na ich konta tuż po zakończeniu oferty promocyjnej.

Bonus do 1229 PLN na start u bukmachera STS online:

Zakłady bukmacherskie STS wszystkim swoim graczom oferują specjalną ofertę promocyjną, w której to użytkownicy na start mogą otrzymać dodatkowe środki. A mianowicie łączny bonus o wartości 1229 PLN:

  • darmowe 29 PLN bez wpłaty własnej za rejestrację konta
  • premia równowartości pierwszego depozytu, aż do 1200 PLN

Gracz, który chce skorzystać z powyższych bonusów koniecznie musi wpisać specjalne hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Poza tym warto jest mieć na uwadze, że jest to jedyny moment, aby to zrobić.

Wszyscy gracze, którzy natomiast mają już konto u wspomnianego operatora. Mogą co tydzień otrzymywać darmowe środki za obstawienie meczy. Bowiem bukmacher STS dzieli wśród graczy, aż 35 000 PLN co poniedziałek.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł„Misja Sport” w Betclic. Bonus 60 PLN dla typerów za obstawienie meczy
Następny artykułObstawiaj sporty wirtualne i wygrywaj więcej. Bonus 25 PLN co tydzień dla graczy od STS
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce zakładów sportowych online. STS, Betclic, PZbuk i inni znani bukmacherzy oferują promocje bukmacherskie za darmo. Darmowe zakłady bez ryzyka, freebety i bonusy bez depozytu.