Na dobre rozkręcamy się z rozgrywkami europejskimi. Już w tym tygodniu swoje pojedynki rozegrają nasz zespoły jak Piast, Legia czy Cracovia. Z okazji tych wydarzeń bukmacher Forbet przewidział promocję dla swoich graczy, w której to zmniejsza przegrane.

Europejskie puchary promocja u bukmachera Forbet

Europejskie puchary promocja u bukmachera Forbet

Udział w tej akcji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Chcąc skorzystać z tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ale należy pamiętać, że ta akcja trwa do 10 lipca do godz. 19:00.

Na kuponie promocyjnym muszą znaleźć się dokładnie trzy zdarzenia: Bate – Piast, Europa FC – Legia oraz Dunajsk – Cracovia. Bukmacher wymaga, żeby na tym kuponie były oddane tylko typy na zwycięstwo polskich drużyn.

Stawka kuponu musi wynieść DOKŁADNIE 49 PLN lub 149PLN. Jednak należy pamiętać, że kupony zagrane za środki bonusowe są wykluczone z tej akcji.

Kod promocyjny u legalnego bukmachera 2019

Bukmacher przyzna zwrot stawki pod warunkiem, że kupon promocyjny spełnia powyższe warunki promocji, a także:

  • 100% stawki, jeżeli będzie jeden błąd na kuponie
  • 50% stawki, jeżeli będzie jeden lub dwa błędy na kuponie

Należy pamiętać, że promocja dotyczy jedynie pierwszego kuponu promocyjnego. Kupony systemowe nie biorą udziału w tej akcji.

Zwrot w formie środków bonusowych trafi na konto gracza najpóźniej do 12 lipca do godz. 16:00

Oferta na start

Bukmacher Forbet dla swoich nowych graczy zwiększa trzy pierwsze depozyty, gdzie to łącznie można otrzymać nawet 2000 PLN:

  • pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 1000 PLN
  • drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN
  • trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN

Dodatkowo typer, który wpisze kod promocyjny BETONLINE w gratisie otrzyma 50 PLN.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Następny artykułZakłady LIVE większe wygrane u bukmachera Fortuna w Lipcu
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce zakładów sportowych online. STS, Betclic, PZbuk i inni znani bukmacherzy oferują promocje bukmacherskie za darmo. Darmowe zakłady bez ryzyka, freebety i bonusy bez depozytu.