Nowość u bukmachera eFortuna jest to „Bet On Games”, czyli gry karciane, w które to można grać legalnie i to za prawdziwe pieniądze. W dodatku podczas najbliższych dni można otrzymać ekstra kasę.

Bonus codziennie dla graczy na gry karciane od Fortuny

Bonus codziennie dla graczy na gry karciane od Fortuny

„Bet on Games” jest to nic innego jak symulator gier karcianych, w które to można dodatkowo grać w każdy dzień i noc. Bowiem dostępna jest ta usługa przez całą dobę.

Na przeciw swoim graczom wychodzi bukmacher www.eFortuna.pl, których oferuje promocję „Karciany pewniak”. Nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału do tej oferty, ale należy mieć na uwadze, iż jest ona dostępna wyłącznie w dniach od 22 do 25 marca do godziny 23:59.

Pewne 40 PLN na gry karciane

Warunki wspomnianej oferty promocyjnej są niezwykle proste. Bowiem wystarczy zagrać codziennie kupony z „Bet On Games” codziennie za łaczną kwotę nie mniejszą niż 20 PLN, aby otrzymać ekstra kasę.

Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny BETONLINE

Każdego dnia promocji każdy typer może otrzymać bonus o wartości 10 PLN. I to nie ma znaczenia, jak jego zakłady zostały rozliczone. Maksymalna wartość, jaka może trafić na koto każdego użytkownika to nawet 40 PLN, które można wykorzystać na zakłady Bet on games.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera eFortuna:

Zakłady bukmacherskie eFortuna online oferują wszystkim graczom limitowaną ofertę promocyjną na start. Wystarczy jedynie wpisać hasło promocyjne —>> BETONLINE, aby dokonać aktywacji następujących bonusów:

  • darmowych 20 PLN za obstawienie meczy i bez żadnej wpłaty
  • premię równowartości depozytu do 2000 PLN
  • zakład bez ryzyka do 210 PLN

To wszystko sprawia, że każdy użytkownik rozpocząć obstawienie meczy u bukmachera eFortuna może od łącznego bonusu o wartości 2230 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTypuj PKO Ekstraklasę i wygrywaj ekstra kasę. Pula nagród 10 000 PLN.
Następny artykułBonusy na eliminacje Mistrzostw Świata od Betclic
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce zakładów sportowych online. STS, Betclic, PZbuk i inni znani bukmacherzy oferują promocje bukmacherskie za darmo. Darmowe zakłady bez ryzyka, freebety i bonusy bez depozytu.