Bukmacher Betclic Polska online oferuje każdemu użytkownikowi specjalną ofertę promocyjną za typowanie meczy tenisowych. W przypadkach przegranych kuponów użytkownicy mogą liczyć na zwrot podatku za zakłady i może on wynieść łącznie nawet 100 PLN.

Tenisowy Cashback. Zwrot do 100 PLN w Betclic

Tenisowy Cashback. Zwrot do 100 PLN w Betclic

Na pewno jest co wybierać i każdy typer ma co obstawiać, ponieważ w tym tygodniu ruszyły kolejne turnieje zarówno u kobiet, ale i mężczyzn. Dodatkowo przed nami arcyciekawe potyczki w Australian Open z Igą Światek na czele.

Dodatkowo każdy użytkownik ma prawo skorzystać z oferty promocyjnej „Tenisowy Cashback. Zwrot do 100 PLN”, a chcąc z niej skorzystać należy do niej się zapisać na stronie www.Betclic.pl. A ta akcja dostępna jest typerom od 24 do 30 stycznia do godziny 23:59.

Mniejsze przegrane w Betclic do 100 PLN dla typerów:

Bukmacher Betclic w promocji „Tenisowy Cashback. Zwrot do 100 PLN” dopuszcza zarówno kupony SOLO, ale i AKO, które muszą spełniać następujące warunki:

  • wyłącznie zdarzenia z tenisa z dowolnej kategorii
  • typy zarówno z oferty przedmeczowej i „na żywo”
  • kurs nie mniejszy niż 1.50
Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny BETONLINE

W przypadku wygranej cała kwota znajdzie się na koncie użytkownika. Natomiast, jeśli faworyci zawiedli to typer otrzyma bonus o wartości zwrotu podatku. Można liczyć na kilka bonusów, a maksymalnie na konto użytkownika może trafić nawet 100 PLN.

Kod promocyjny w Betclic 2022:

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online oferuje każdemu użytkownikowi specjalną ofertę promocyjną w postaci bezpiecznego kuponu, aż do 550 PLN, na którym to mogą znajdować dowolne zdarzenia.

Jednak trzeba mieć na uwadze, że Cashback będzie aktywny użytkownik pod jednym warunkiem. A mianowicie wpisaniu kodu promocyjnego –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowe bonusy dla graczy za obstawienie meczy od Fortuny
Następny artykułBonusy dla typerów UFC 271 od Fortuny. Pula nagród 20 000 PLN
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce zakładów sportowych online. STS, Betclic, PZbuk i inni znani bukmacherzy oferują promocje bukmacherskie za darmo. Darmowe zakłady bez ryzyka, freebety i bonusy bez depozytu.