Z okazji Mistrzostwa Świata w skokach narciarskich w Vikersund bukmacher STS zmniejsza przegrane wszystkim swoim graczom. Wystarczy obstawiać tą imprezę, aby w przypadku przegranej liczyć na zwrot stawki.

Typy MŚ Vikersund z bonusem STS

Typy MŚ Vikersund z bonusem STS

Śmiało można powiedzieć, że liczymy na dobre występy naszych rodaków. Chociaż z drugiej strony dyspozycja Biało – Czerwonych nie zawsze jest najlepsza.

Lecz każdy z użytkowników może liczyć na gwarantowane 50 PLN za obstawienie skoków w promocji „Bezpieczne 50 PLN. Obstaw MŚ w Vikersund”, która jest aktywna wyłącznie w dniach od 11 do 13 marca do godziny 23:59.

Jednak trzeba mieć na uwadze, że chcąc z niej skorzystać należy obowiązkowo do niej się zapisać na stronie www.STS.pl i to jeszcze przed zagraniem pierwszego zakładu.

50 PLN na skoki narciarskie

Podstawowa czynność, jaką należy wykonać w ramach promocji „Bezpieczne 50 PLN. Obstaw MŚ w Vikersund” jest to zawarcie kuponu SOLO lub AKO, który musi spełniać następujące warunki:

  • minimum jedno zdarzenie pochodzące z oferty na MŚ w Vikersund
  • typ KONIECZNIE musi być z oferty przedmeczowej
  • kurs zdarzenia nie mniejszy niż 1.50.
Fortuna bonus na start

W przypadku, gdy zakład okaże się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie gracza. Natomiast, jeśli zakłąd będzie przegrany typer otrzyma rekompensatę w wysokości 50% stawki, która może wynieść 50 PLN.

Kod promocyjny w STS 2022:

Limitowany pakiet powitalny wszystkim graczom na sam start oferuje bukmacher STS online. Każdy z typerów po wpisaniu kodu promocyjnego –> BETONLINE dokona aktywacji darmowych środków o wartości NAWET 1229 PLN.

Już za samo założenie konta użytkownik otrzyma 29 PLN i to bez żadnej wpłaty. Po dokonaniu wpłaty gracz otrzyma jej równowartość, która maksymalnie wynieść może 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNagrody za obstawienie meczy w Fortunie. Pula nagród 20 000 PLN za typowanie meczy
Następny artykułNajlepszy typer UFC 273. Pula nagród 20 000 PLN dla graczy
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce zakładów sportowych online. STS, Betclic, PZbuk i inni znani bukmacherzy oferują promocje bukmacherskie za darmo. Darmowe zakłady bez ryzyka, freebety i bonusy bez depozytu.