Bonus do 3000 PLN od pierwszy zakład bez ryzyka do 100 PLN wchodzi w skład najnowszego pakietu powitalnego legalnego bukmachera BetFan. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETFAN podczas rejestracji, aby liczyć na te bonusy.

Najnowszy kod promocyjny u bukmachera BetFan

Najnowszy kod promocyjny u bukmachera BetFan

Z tej oferty może skorzystać każdy typer, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera BetFan.

Warunki tej akcji są bardzo proste i każda osoba bez żadnych problemów sobie z nimi poradzi. Krok pierwszy jest to założenie konta na stronie bukmachera www.betfan.pl. Trzeba dodać podać soje podstawowe dane jak imię czy nazwisko oraz login.

Czy BetFan wymaga wpisania kodu promocyjnego na bonus?

Istotne w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego BETFAN. Dzięki niemu bukmacher Betfan dokona aktywacji pakietu powitalnego.

Następnie pozostaje już dokonanie wpłaty. Warto jest wiedzieć, że promocją objęte są trzy pierwsze depozyty. Za każdą wpłatę bukmacher BetFan przyznaje bonus równowartości depozytu, gdzie maksymalnie można otrzymać do 1000 PLN.

Po dokonaniu trzech wpłat na konto gracza może trafić bonus nawet do 3000 PLN.

BetFan kod promocyjny na start

Cashback do 100 PLN u bukmachera BetFan:

Jednak to nie wszystko. Pierwszy kupon u tego bukmachera jest objęty Cashbackiem, czyli mówiąc dokładnie zakładem bez ryzyka. Chcąc z niego skorzystać wystarczy zagrać kupon AKO, którego kurs łączny będzie wynosił minimum 2.20, zaś stawka co najmniej 20 PLN.

Jak się okaże, że kupon został rozliczony jako przegrany bukmacher BetFan dokona zwrotu stawki. Na konto gracza może trafić do 100 PLN. Natomiast w razie wygranego kuponu cała kwota trafi na konto gracza.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetClic darmowa promocja Combi Crush
Następny artykułNHL: Darmowy bonus 10 PLN od legalnego bukmachera Fortuna
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce zakładów sportowych online. STS, Betclic, PZbuk i inni znani bukmacherzy oferują promocje bukmacherskie za darmo. Darmowe zakłady bez ryzyka, freebety i bonusy bez depozytu.