Specjalną akcję promocyjną wszystkim nowym użytkownikom oferuje legalny bukmacher STS. Wystarczy założyć konto u wspomnianego operatora i wpisać odpowiedni kod promocyjny, który znajduje się niżej w artykule, aby liczyć na extra darmową kasę o łącznej wartości nawet 1640 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS?

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS?

Podstawowa czynność, jaką należy wykonać jest to rejestracja konta na stronie www.STS.pl. Warto jest zaznaczyć, ze cały proces zajmie dosłownie kilka chwil ponieważ wystarczy tam podać swoje dane. Nadmienić jest warto, że ten proces nie sprawi nikomu żadnych problemów.

Poza tym trzeba wiedzieć, że bukmacher STS wymaga od wszystkich swoich graczy wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Zaznaczyć jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.

Następnie pozostaje graczowi już dokonanie pierwszej wpłaty, która jest objęta promocją 100% wartości depozytu do 300 PLN:

Przykład: Użytkownik dokonał wpłaty w wysokości 300 PLN. To sprawi, że w prezencie powitalnym od STS otrzyma taką samą wartość. Łącznie typer będzie posiadał 600 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Fortuna bonus na start

Dodatkowo pierwszy zakład na zakłady bukmacherskie jest objęty cashbackiem do 100 PLN. A to nie wszystko, ponieważ na bezpieczne pierwszy kupony ze sportów wirtualnych oraz Betgames może liczyć każdy gracz do 20 PLN.

Natomiast warto jest wiedzieć, że po dokonaniu kolejnych wpłaty gracz może liczyć na kolejne środki bonusowe. A dokładnie mówiąc po drugim depozycie bukmacher STS przyzna premię o wartości 50% wpłaty do 500 PLN, zaś za trzeci do 700 PLN.

Po podsumowaniu wszystkich tych bonusów na konto każdego z graczy może trafić łączny bonus o wartości nawet 1640 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajlepszy typer UFC 273. Pula nagród 20 000 PLN dla graczy
Następny artykułPula nagród 20 000 PLN za typowanie meczy z piłki nożnej w Fortunie
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce zakładów sportowych online. STS, Betclic, PZbuk i inni znani bukmacherzy oferują promocje bukmacherskie za darmo. Darmowe zakłady bez ryzyka, freebety i bonusy bez depozytu.