W każdy piątek, kiedy rozgrywana jest PKO Ekstraklasa bukmacher Fortuna oferuje swoim graczom bonus „Happy Hours”, w której to akcji zwiększa wygrane graczom o 14%.

Happy Hours u legalnego bukmachera Fortuna

Happy Hours u legalnego bukmachera Fortuna

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera Fortuna oraz wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest typerom, w każdy piątek kiedy rozgrywana jest PKO Ekstraklasa. Z tej promocji można skorzystać już dzisiaj, czyli 30 sierpnia.

Chcąc liczyć na większa wygraną wystarczy zagrać kupon w godzinach 17:00 – 18:00 i dodać specjalny bonus „Happy Hours” do kuponu, który będzie dostępny jedynie w godzinach trwania tej akcji.

Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny BETONLINE

Bukmacher wymaga, żeby na kuponie znalazły się co najmniej trzy zdarzenia. Na kuponie mogą znajdować się jedynie typy z piłki nożnej, które muszą pochodzić z oferty przedmeczowej.

Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 20 PLN.

Bukmacher Fortuna automatycznie wyklucza wszystkie kupony, na których znajdują się zdarzenia za hitu dnia, super oferty oraz mające bezpieczny zakład.

Fortuna: jaki kod promocyjny

Bukmacher Fortuna oferuje swoim graczom ciekawy pakiet powitalny na początek: freebet bez depozytu 20 PLN, pierwszy zakład bez ryzyka oraz bonus równowartości depozytu maksymalnie do 1000 PLN.

Chcąc skorzystać z tego pakietu wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. To sprawi, że bukmacher automatycznie dokona odblokowania bonusu.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowe bonusy i vouchera do wygrania u bukmachera Fortuna
Następny artykułBetClic darmowy bonus 50 PLN
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce zakładów sportowych online. STS, Betclic, PZbuk i inni znani bukmacherzy oferują promocje bukmacherskie za darmo. Darmowe zakłady bez ryzyka, freebety i bonusy bez depozytu.