Legalny bukmacher STS oferuje graczom promocję, w której to codziennie przyznaje zwrot stawki za przegrany kupon z Betgames, czyli gier karcianych.

Gra w karty online

Gra w karty online Betgames

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a dodatkowo wcześniej wpłacił minimum raz gotówkę na swojego konto.

Promocją objęty jest pierwszy kupon przez gracza każdego dnia, na którym to znajdują się same zdarzenia z Betgames. Użytkownicy mogą pograć legalnie w takie gry karciane jak:

  • poker
  • wojna
  • bakaret

Gracz ma prawo wyboru zakładu, czy będzie to kupon pojedynczy lub wielozdarzeniowy. Stawka kuponu jest również dowolna, ale w promocji nie bierze udział żaden kupon zawarty za środki bonusowe.

Zakład jak okaże się wygrany to cała kwota znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej gracz otrzyma zwrot stawki do 20 złotych.

betfan kod promocyjny

STS kod promocyjny

Każdy gracz, który dokona rejestracji konta online i wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” w zamian otrzyma darmowe środki w wysokości 29 złotych do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Dodatkowa premia tylko, że do 1200 złotych trafi do tego typera, która dokona pierwszej wpłaty na swoje konto.

Bonus za obstawienie meczy od STS

Legalny bukmacher STS przyznaje darmowe środki każdemu graczowi za obstawienie meczy. Wystarczy, że typer w czasie jednego tygodnia, tj. od poniedziałku do niedzieli zagra kupony za łączną kwotę minimum 200 złotych, a w zamian otrzyma 30 złotych.

Typer na bonus może liczyć każdego tygodnia. W dodatku nie ma znaczenia jak zostały rozliczony zakłady.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus dla każdego za obstawienie PKO Ekstraklasy od STS
Następny artykułBonus za obstawienie meczy. Gotówka dla typerów PKO Ekstraklasy od BetClic. Pula nagród 50 000 złotych.
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce zakładów sportowych online. STS, Betclic, PZbuk i inni znani bukmacherzy oferują promocje bukmacherskie za darmo. Darmowe zakłady bez ryzyka, freebety i bonusy bez depozytu.