Legalny bukmacher w Polsce Betclic online nagradza wszystkich swoich aktywnych graczy w ramach oferty specjalnej „Misja Sport”. Wystarczy obstawiać zakłady bukmacherskie, aby oprócz wygranej otrzymać dodatkowe środki. A mianowicie bonus o wartości 60 PLN.

Bonus 60 ZŁ – Betclic Misja Sport i Cashback do 550 PLN

Bonus 60 ZŁ – Betclic Misja Sport i Cashback do 550 PLN

Typujesz mecze? Jak tak, to warto jest na pewno skorzystać z akcji „Misja Sport”, która jest dostępna u bukmachera Betclic. W ramach tej akcji wspomniany operator nagradza wszystkich graczy. Wystarczy poprawnie wytypowywać trzy kupony, aby oprócz wygranej dodatkowo otrzymać 60 PLN.

Chcesz wziąć udział w tej oferty? Jak tak, to pamiętaj, że koniecznie musisz się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zrealizowanie dwóch czynności. Pierwsza z nich jest to wejście na stronę www.Betclic.pl, a następnie gracz musi kliknąć w przycisk „Dołącz”, który znajduje się w zakładce promocyjnej „Misja Sport”.

60 PLN dla graczy za obstawienie meczy:

Promocja polega na zagraniu co najmniej trzech zakładów, czyli SOLO lub AKO, które muszą zostać zawarte za minimum 20 PLN.

Gracz sam wybiera, jakie zdarzenia znajdą się na zakładzie ponieważ one mogą być pochodzić z dowolnej dyscypliny, jakie bukmacher Betclic posiada w swojej ofercie. A na pewno jest co obstawiać, ponieważ w najbliższych dniach zostaną rozegrane pojedynki chociażby w piłce nożnej, koszykówce, siatkówce, czy Esporcie.

Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny BETONLINE

Na uwadze warto jest mieć fakt, że typy muszą być z oferty przedmeczowej, a ich kurs każdego typu nie może wynosić mniej niż 1.50.

Jeśli co najmniej trzy kupony zagrane przez gracza kupony spełniają powyższe warunki i zostały one rozliczne, jako wygrany to na konto użytkowników oprócz wygranej trafi bonus o wartości 60 PLN.

Bonus startowy 550 PLN w Betclic Polska online:

Wszyscy użytkownicy już na sam początek obstawiania meczy u bukmachera Betclic Polska mogą liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka. Chcąc skorzystać z Cashbacka wystarczy wpisać hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Dzięki temu, jak pierwszy zakład okaże się przegrany przez gracz to nie odczuję on straty gotówki, ponieważ otrzyma zwrot 100% stawki, aż do 550 PLN.

Poza tym użytkownicy, którzy posiadają konto u tego operatora mogą liczyć na większe wygrane w ramach oferty „Multi+”. A tej akcji bukmacher Betclic zwiększa wygrane nawet o 50%.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus dla graczy za obstawienie meczy od Betclic.
Następny artykułExtra premia na grę w Betgames od STS. 50 PLN dla użytkowników
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce zakładów sportowych online. STS, Betclic, PZbuk i inni znani bukmacherzy oferują promocje bukmacherskie za darmo. Darmowe zakłady bez ryzyka, freebety i bonusy bez depozytu.