Bukmacher BetClic w związku odbywającymi się Mistrzostwami Europy w siatkówce nagrodzi swoich najaktywniejszych graczy przyznając bonus do 500 PLN.

EuroVolley 2019 promocja u bukmachera BetClic

EuroVolley 2019 promocja u bukmachera BetClic

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy poosiadają aktywne konto u bukmachera BetClic oraz wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Użytkownik, który chce skorzystać w tej akcji musi się do niej zapisywać. Można to zrobić jedynie na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

W tej promocji kwalifikują się zarówno kupony SOLO jak i AKO. Jednak muszą one zostać zagrane w dniach od 12 do 19 września. Na nich mogą znajdować się jedynie zdarzenia z siatkówki.

Gracz ma prawo wybrać jakie kupony zagra, czy będą one z oferty przedmeczowej czy na żywo. Jednak kurs kuponu nie może być mniejszy niż 1.50.

Stawka za jaką gracz musi zagrać kupon jest dowolna, bowiem każdy użytkownik sam wybiera kwotę kuponu.

W ramach tej akcji każdy gracz może zagrać dowolną ilość kuponu.

Na koniec promocji, czyli w dniu 20 września bukmacher BetClic dokona zsumowania stawki kuponów graczy, którzy zapisywali się do tej akcji i spełnili powyższe warunki promocji. Po czym przyzna bonus w wysokości 10% łącznej kwoty za jakie zostały zagrane kupony.

Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny BETONLINE

Każdy gracz w ramach tej akcji może otrzymać nawet 500 PLN.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic:

Bukmacher BetClic oferuje nowym graczom darmowy zakład bez ryzyka do 500 PLN. Chcąc skorzystać z Cashbacka należy wpisać kod promocyjny KOD500 w formularzu rejestracyjnym.

Jeśli okaże się, że faworyci Cię zawiedli to bukmacher dokona mu zwrotu stawki nawet do 500 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetClic darmowy bonus 50 PLN
Następny artykułSpecjalny kod promocyjny na start u bukmachera BetClic
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce zakładów sportowych online. STS, Betclic, PZbuk i inni znani bukmacherzy oferują promocje bukmacherskie za darmo. Darmowe zakłady bez ryzyka, freebety i bonusy bez depozytu.