Tak samo, jak Twoi znajomi, chcesz wybrać porządny podmiot hazardowy? Aktualnie dużo osób stawia na Betfan. Okazuje się bowiem, że ta firma bukmacherska jest nie tylko legalna. Przy okazji możesz zainkasować wiele świetnych bonusów, które są oferowane na start. O co tutaj dokładnie chodzi? O tym wszystkim możesz dowiedzieć się poniżej.

Na dobry początek został przygotowany cashback

Zarejestrowanie konta w tej firmie bukmacherskiej nie jest trudne. Warto zaznaczyć, że podmiot hazardowy Betfan działa legalnie i stara się, by jego usługi były w 100% nowoczesne, uniwersalne itp. Ogólnie rejestracja może być zrealizowana szybko i zarazem intuicyjnie. Potem możesz otrzymać bonus. Aby z niego skorzystać, należy wcześniej wpłacić jeszcze pieniądze. Wszystko zostało bardzo szczegółowo opisane chociażby na stronie internetowej https://sport.betfan.pl/promocje-bukmacherskie-betfan/. Minimalna wpłata, w ramach tej promocji na start, to jedynie 50 PLN. Z kolei maksymalnie możesz zdeponować 600 PLN (pod kątem oczywiście tego bonusu). Co dzieje się w dalszej kolejności? Gracz powinien zagrać premierowy kupon. Jak wygra, to kasa jest od razu jego i może ją bez żadnego problemu wypłacić. Nawet w ten sam dzień (jeśli kupon zostanie zaksięgowany). A jak przegra, to otrzyma zwrot stawki. Do poziomu 600 PLN. Jeśli typer będzie chciał wypłacić pieniądze, to wcześniej musi wykonać jednokrotny obrót bonusem. Do realizacji tego zadania potrzebne są kupony akumulowane (z co najmniej trzema zdarzeniami). Minimalny kurs musi wynosić 3,80. Warto dodać, że obrót należy zaś wykonać w ciągu jednego tygodnia.

Dlaczego warto wpisać kod promocyjny?

W trakcie zakładania konta możesz „wklepać” specjalne hasło. Nie jest to obligatoryjne, natomiast dużo osób się na to ostatecznie decyduje. Wszak tutaj można jedynie zyskać. Jeśli wpiszesz kod promocyjny „SPORTBETFAN”, to poza cashbackiem do 600 PLN, otrzymasz od tej firmy bukmacherskiej także zakład bez ryzyka. Aktualnie wynosi on 70 PLN. Dlaczego ludzie wręcz uwielbiają takie promocje? Z rozmaitych względów. Należy podkreślić, że tutaj możesz zagrać swój zakład bez obaw o przegraną. Oczywiście, warto zrobić wszystko, by zanotować triumf. Jeśli jednak Ci się nie powiedzie, to firma bukmacherska Betfan zapewnia znakomite warunki. Wszak w ramach tej promocji nie ryzykujesz własnych środków.

Czym cechuje się bonus od drugiego depozytu?

Ten podmiot hazardowy oferuje dla nowych użytkowników (wpłacających pieniądze po raz drugi) bonus 100% do 1000 PLN. Dlaczego warto z niego skorzystać? Warunki związane z obrotem nie są na szczęście zbyt trudne do spełnienia. Dlaczego? Przede wszystkim gracz ma dwa tygodnie na wykonanie obrotu. Akceptowane są wyłącznie kupony akumulowane składające się co najmniej z trzech zdarzeń. Nie można nie wspomnieć, że łączny kurs nie może być zaś mniejszy niż 2,50. Warto podkreślić, że firma bukmacherska Betfan oferuje wiele promocji nie tylko dla nowych, lecz również dla stałych, lojalnych użytkowników.

Poprzedni artykułBukmacherska rutyna – jak ją przełamać?
Następny artykułDarmowe 30 PLN za obstawienie sportów wirtualnych w STS