Jakie firmy bukmacherskie są obecnie często wybierane przez hazardzistów? Które podmioty cieszą się sporym zaufaniem? Do którego buka warto dołączyć? Dowiedz się tego ze starannie przygotowanego przez nas poradnika.

STS

W STS naprawdę warto obstawiać typy na dziś itd. W końcu jest to w pełni legalna firma hazardowa. Możesz ten fakt sprawdzić. Na pewno dojdziesz w mig do tych samych wniosków. Jak można typować zakłady oferowane przez STS? Na szereg sposobów. W końcu do Twojej dyspozycji są np. punkty stacjonarne; rozsiane po całym kraju. Warto wiedzieć, że są one bardzo nowoczesne i dobrze wyposażone. Możesz tam nie tylko obstawiać, ale także oglądać rozmaite wydarzenia sportowe. Dodatkowo zakłady oferowane przez STS są dostępne w internecie.

Możesz także je typować dzięki aplikacji mobilnej. Dlaczego jeszcze dużo osób decyduje się na takie firmy bukmacherskie? STS to dobre kursy i hojna oferta na start. W końcu już teraz możesz zainkasować bonus bez depozytu (25 PLN) albo podwojenie swojej pierwszej wpłaty (100% aż do 1200 PLN). Jeśli chodzi o ofertę, to także nie ma na co narzekać. Pod tym względem STS gwarantuje bowiem duże pole do manewru.

Fortuna

Drugim polecanym przez nas dzisiaj podmiotem hazardowym jest Fortuna. To kolejna w pełni legalna firma bukmacherska. Co do tego aspektu nie musisz mieć żadnych wątpliwości. Tam też możesz obstawiać typy na dziś na wiele sposobów. Wszak nowoczesne, idące z duchem czasu firmy bukmacherskie działają właśnie w ten sposób. Możesz zatem typować np. w punktach stacjonarnych. Nie są one co prawda tak nowoczesne, jak w STS, ale i tak nie ma na co narzekać. Większość osób wybiera jednak możliwość typowania przez sieć albo dzięki aplikacji mobilnej. Co oferuje na start Fortuna? To na pewno mocny punkt tego podmiotu hazardowego.

W końcu za samo tylko wykonanie rejestracji możesz zainkasować 20 PLN. Jeśli zaś zdecydujesz się na wpłacenie depozytu, to masz prawo do skorzystania z zakładu bez ryzyka (do kwoty 600 PLN). Oferta? Bardzo dobra. Wszak także tutaj masz do wyboru nie tylko najbardziej popularne, wciągające wydarzenia sportowe. Nie ma żadnych przeszkód, aby zdecydować się na typowanie niszowych sportów, wydarzeń rozrywkowych, czy politycznych itd.

Gdzie jeszcze warto obstawiać?

Na pewno w Etoto. To bowiem legalny podmiot hazardowy – nie od dzisiaj działający na polskim rynku zakładów wzajemnych. Etoto zapewnia Klientom m.in. dobre kursy oraz hojną ofertę. Jest ona wyjątkowo urozmaicona. Warto dodać, że rejestrując się w tym buku online masz okazję zgarnąć bonus 200% do 200 PLN. Jakie inne firmy bukmacherskie są obecnie na pewno godne polecenia? To m.in. Fuksiarz. Może ten podmiot hazardowy nie ma doświadczenia, ale na pewno zapewnia bardzo dobre warunki. Wszyscy jego Klienci mają bowiem szansę skorzystać z cashbacku bez końca. Jeśli zatem będziesz grał wydarzenia ze specjalnie wyselekcjonowanej oferty, to masz okazję (w przypadku przegranej) odzyskać część zainwestowanych środków.

Poprzedni artykułObstawiaj mecze i wygrywaj więcej u bukmachera Betclic. 200 PLN dla każdego typera
Następny artykuł20 000 PLN dla graczy za obstawienie meczy. Bonusy dla typerów od Fortuny