Legalny polski bukmacher Betfan wprowadza najnowszy pakiet powitalny swoim graczom. Wystarczy założyć konto, aby skorzystać z zakładu bez ryzyka oraz bonusu do 3000 PLN. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE w formularzu rejestracyjnego, aby cieszyć się z bonusu na start.

Betfan: Darmowa promocja na start dla nowych graczy

Betfan: Darmowa promocja na start dla nowych graczy

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy jeszcze nie posiadają konta u bukmachera Betfan. Chcąc skorzystać z tej akcji nie trzeba nigdzie się zgłaszać.

Warunek podstawy jest to dokonacie rejestracji konta na stronie bukmachera Betfan. Ten proces nie zajmie graczowi zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy podać dane, jak chociażby login i hasło.

Istotne jest wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE podczas procesu rejestracyjnego. To sprawi, że zakład bez ryzyka oraz bonus do 3000 PLN zostanie odblokowany przez bukmachera.

Chcąc skorzystać z zakładu bez ryzyka należy zagrać kupon, na którym będą znajdować się minimum dwa zdarzenia, a kurs całkowity musi wynieść 2.20. Natomiast stawka kuponu nie może być mniejsza niż 20 PLN. Jeżeli kupon okaże się wygrany bukmacher przyzna całą kwotę, zaś jak okaże się przegrany to bukmacher dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać 50 PLN.

Darmowy bonus do 3000 PLN u bukmachera Betfan

Poza tym to nie wszystko! Bukmacher Betfan zwiększa trzy pierwsze depozyty. Za każdą wpłatę udziale równowartości depozytu, maksymalnie można otrzymać 1000 PLN.

To wszystko sprawia, że za dokonanie trzech pierwszych depozytów można otrzymać nawet 3000 PLN w formie środków bonusowych do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNagrody do wygrania dla najlepszych typerów U bukmachera BetClic
Następny artykułDarmowe bonusy i vouchera do wygrania u bukmachera Fortuna
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce zakładów sportowych online. STS, Betclic, PZbuk i inni znani bukmacherzy oferują promocje bukmacherskie za darmo. Darmowe zakłady bez ryzyka, freebety i bonusy bez depozytu.