„Misja Basket” jest to najnowsza promocja bukmachera BetClic Polska. Wystarczy zagrać minimum trzy kupony z rozgrywek NBA, aby liczyć na darmowy extra bonus o wartości 40 PLN.

Bonus za aktywność od BetClic

Bonus za aktywność od BetClic

Ta oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera BetClic Polska, a do tego wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Użytkownicy z tej akcji mogą skorzystać w dniach od 16 do 23 grudnia. Typer, który chce wziąć udział w promocji „Misja Basket” musi się do niej dołączyć. Dokonać tego można wyłącznie na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie w zakładce tej akcji.

Promocja polega na zagraniu co najmniej trzech kuponów pojedynczych lub wielozdarzenowych, których kurs łączny musi wynieść nie mniej niż 1.70.

Trzeba mieć na uwadze fakt, ze na kuponie mogą znajdować się wyłącznie typy z NBA, które mogą pochodzić z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

betfan kod promocyjny

Bukmacher BetClic wymaga, żeby każdy kupon promocyjny został zagrany za minimum 20 PLN. Wykluczone są natomiast wszystkie zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Gracz, który spełnia powyższe warunki promocji i jego minimum trzy zakłady zostały rozliczone jako wygrane to oprócz wygranej kwoty bukmacher BetClic Polska przyzna darmowy extra bonus o wartości 40 PLN.

Jaki jest kod promocyjny u bukmachera BetClic?

W ramach pakietu powitalnego bukmacher BetClic oferuje graczom Cashback, aż do 510 PLN, czyli bezpieczny pierwszy kupon. Chcąc skorzystać z tej oferty gracz koniecznie musi wpisać kod promocyjny „KOD510” w formularzu rejestracyjnym.

Pierwszy kupon jak okaże się przegrany to gracz nie poniesie żadnych strat, ponieważ bukmacher BetClic dokona zwrotu 100% stawki. Użytkownik maksymalnie może otrzymać, aż 510 PLN. Natomiast jak zakład okaże się wygrany to cała kwota trafi na konto typera.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTyper PKO Ekstraklasy. Promocja z nagrodami u bukmachera BetClic.
Następny artykułSkoki narciarskie 2019/20: Bonus 20 PLN od Fortuny
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce zakładów sportowych online. STS, Betclic, PZbuk i inni znani bukmacherzy oferują promocje bukmacherskie za darmo. Darmowe zakłady bez ryzyka, freebety i bonusy bez depozytu.