NHL: Darmowy bonus 10 PLN od legalnego bukmachera Fortuna

411

Bukmacher Fortuna przeprowadza promocję „Hokejowy pewniak”. Podczas tej akcji przyznaje darmowy bonus 10 PLN dla swoich aktywnych typerów.

Fortuna freebet 10 PLN

Fortuna freebet 10 PLN

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik, który posiada aktywne konto u bukmachera Fortuna, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom w dniach od 18 do 20 października. I w tym okresie gracz musi zagrać co najmniej trzy kupony: SOLO, AKO lub MAXIKOMBI.

Na kuponie promocyjnym mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej. Jednak należy wiedzieć, że na kuponie musi znaleźć się minimum jeden typ z NHL.

Minimalna stawka kuponu to 10 PLN.

Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie bez wpłaty własnej. Kod promocyjny BETONLINE

Bukmacher Fortuna przyzna darmowy bonus o wartości 10 PLN pod warunkiem, że gracz spełnia powyższe warunki promocji. I to bez znaczenia ja zostały rozliczone kupony.

Fortuna: Darmowy kod promocyjny na freebet

Legalny bukmacher Fortuna oferuje graczom na start już freebet o wartości 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez żadnej wpłaty.

Natomiast po dokonaniu pierwszego depozytu gracz może liczyć na kolejne promocje:

  • bonus równowartości pierwszej wpłaty do 1000 PLN
  • pierwszy zakład bez ryzyka do 115 PLN

Chcąc skorzystać z tej promocji powitalnej wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. To sprawi, ze bukmacher Fortuna dokona aktywacji pakietu powitalnego.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5/5 - (1 vote)
Poprzedni artykułJaki bonus na start dla nowych graczy w BetFan?
Następny artykułKonkurs z nagrodami u legalnego bukmachera BetClic. Pula nagród 15 000 PLN!
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce zakładów sportowych online. STS, Betclic, PZbuk i inni znani bukmacherzy oferują promocje bukmacherskie za darmo. Darmowe zakłady bez ryzyka, freebety i bonusy bez depozytu.