Bukmacher Fortuna przeprowadza promocję „Hokejowy pewniak”. Podczas tej akcji przyznaje darmowy bonus 10 PLN dla swoich aktywnych typerów.

Fortuna freebet 10 PLN

Fortuna freebet 10 PLN

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik, który posiada aktywne konto u bukmachera Fortuna, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom w dniach od 18 do 20 października. I w tym okresie gracz musi zagrać co najmniej trzy kupony: SOLO, AKO lub MAXIKOMBI.

Na kuponie promocyjnym mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej. Jednak należy wiedzieć, że na kuponie musi znaleźć się minimum jeden typ z NHL.

Minimalna stawka kuponu to 10 PLN.

Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie bez wpłaty własnej. Kod promocyjny BETONLINE

Bukmacher Fortuna przyzna darmowy bonus o wartości 10 PLN pod warunkiem, że gracz spełnia powyższe warunki promocji. I to bez znaczenia ja zostały rozliczone kupony.

Fortuna: Darmowy kod promocyjny na freebet

Legalny bukmacher Fortuna oferuje graczom na start już freebet o wartości 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez żadnej wpłaty.

Natomiast po dokonaniu pierwszego depozytu gracz może liczyć na kolejne promocje:

  • bonus równowartości pierwszej wpłaty do 1000 PLN
  • pierwszy zakład bez ryzyka do 115 PLN

Chcąc skorzystać z tej promocji powitalnej wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. To sprawi, ze bukmacher Fortuna dokona aktywacji pakietu powitalnego.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJaki bonus na start dla nowych graczy w BetFan?
Następny artykułKonkurs z nagrodami u legalnego bukmachera BetClic. Pula nagród 15 000 PLN!
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce zakładów sportowych online. STS, Betclic, PZbuk i inni znani bukmacherzy oferują promocje bukmacherskie za darmo. Darmowe zakłady bez ryzyka, freebety i bonusy bez depozytu.