Masz zamiar typować turniej w Umag? Jak tak, to warto jest skorzystać z promocji bukmachera LvBet, który to zwiększa wygrane swoim graczom o 14%!

Tenis zakłady bez podatku u bukmachera LvBet

Tenis zakłady bez podatku u bukmachera LvBet

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy do tej pory posiadają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom podczas trwania turnieju w Umag, czyli w dniach od 15 do 21 lipca. Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Warunek konieczny podczas tej akcji jest to zagranie kuponu, na którym będą znajdować się jedynie zdarzenia z turnieju mężczyzn w Umag. Bukmacher LvBet dopuszcza w tej akcji zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze, kupony kombi.

Stawka zarówno minimalna jak i maksymalna nie jest określona przez bukmachera. Jednak w tej akcji nie kwalifikują się kupony zagrane za środki bonusowe.

darmowy bonus u bukmachera Forbet. Kod promocyjny BETONLINE

Każdy gracz może zagrać dowolną ilość kuponów w ramach trwania tej akcji.

Użytkownik, który spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym jego kupon zostanie rozliczony jako wygrany może liczyć na większą wygraną równą o 14%!

Bonus na zakłady bukmacherskie bez wpłaty własnej!

Warto jest pamiętać, że bukmacher LvBet przyznaje darmowy bonus dla swoich graczy i to bez dokonania żadnej wpłaty za założenie nowego konta.

Jednak należy pamiętać o wpisaniu kodu promocyjnego BETONLINE podczas rejestracji konta.

Dodatkowo tej operator oferuje pakiet powitalny dla graczy, w którym to można maksymalnie otrzymać 1500 PLN w formie środków bonusowych.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardo

Poprzedni artykułDarmowy bonus do 200 PLN za depozyt u bukmachera LvBet
Następny artykułDarmowy bonus powitalny w BetClic! Cashback 500 PLN!
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce zakładów sportowych online. STS, Betclic, PZbuk i inni znani bukmacherzy oferują promocje bukmacherskie za darmo. Darmowe zakłady bez ryzyka, freebety i bonusy bez depozytu.