Bukmacher STS nagradza swoich graczy za regularne obstawienie meczy. Wszyscy typerzy co tydzień mogą liczyć na darmowe środki w akcji „Akcja specjalna. Obstawiaj i wygraj podwójnie”. Jest na pewno o co walczyć, ponieważ pula nagród wynosi 25 000 PLN.

Większe wygrane za obstawienie meczy za darmo.

Większe wygrane za obstawienie meczy za darmo.

Owszem oferty bukmacherów nie są zbyt bogate. Wynika to jednak z prostej przyczyny. Praktycznie wszystkie rozgrywki są zawieszone i to wszystko przekłada się na to, że ciężko wybrać dobre zakłady.

Jednak to sprawiło, że w ostatnich tygodniach niezwykle popularne stały się zakłady z E-sportu. Zdecydowanie większość graczy zaczyna właśnie obstawiać tą dyscyplinę. Poza tym nie można zapominać, że w dalszym ciągu rozgrywki piłkarskie toczą się na Białorusi.

W związku z tym bukmacher STS oferuje każdemu swojego graczowi niezwykle ciekawą promocję „Akcja specjalna. Obstawiaj i wygraj podwójnie”. W której to można otrzymać co tydzień darmowe środki, ponieważ pula nagród wynosi 25 000 PLN.

Chcesz włączyć się w walkę o te środki? Pamiętaj, że musisz koniecznie do niej się zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl. Kolejnym krokiem jest kliknięcie w guzik, który znajduje się w zakładce tej oferty.

Nie można zapominać, że ta akcja składa się z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich dostępny jest graczom od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:59.

Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny BETONLINE

Extra bonus dla typerów.

Istotne w tym wszystkim jest to, ze w ramach tej oferty wszyscy gracze mogą zagrać maksymalnie pięć kuponów. Bukmacher STS kwalifikuje wyłącznie zakłady AKO, które to w dodatku muszą spełniać następujące warunki:

  • dokładnie cztery typy
  • kurs minimalny zdarzenia to 1.50
  • typy mogą pochodzić z oferty przedmeczowej lub LIVE
  • stawka co najmniej 15 PLN

Gracze, których zakłady okazały się wygrane to super. Bowiem oprócz wygraną podzielą się pulą nagród, która przeznaczona jest na tą akcję, a wynosi ona 25 000 PLN. Środki znajdą się na kontach graczy maksymalnie do trzech dni od zakończenia każdego etapu.

Bonus bez wpłaty własnej w STS.

Wszyscy nowi użytkownicy, którzy dokonają rejestracji konta online u bukmachera STS, a do tego wpiszą specjalne hasło promocyjne „BETONLINE” mogą liczyć na darmowe środki już na sam początek i to bez dokonywania wpłaty. Bowiem na konto gracza trafi 29 PLN, które gracz będzie mógł wykorzystać na zakłady sportowe.

Natomiast ten użytkownik, który dokona swojego pierwszego depozytu może liczyć również na kolejne środki. Tym razem równowartości swojej wpłaty, a maksymalnie na konto gracza może trafić nawet 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTypuj wirtualne sporty oraz Betgames i wygrywaj nagrody u bukmachera STS. Pula nagród 15 000 PLN
Następny artykułDodatkowa gotówka w Betclic. Bonus dla graczy do 50% za wygrany kupon
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce zakładów sportowych online. STS, Betclic, PZbuk i inni znani bukmacherzy oferują promocje bukmacherskie za darmo. Darmowe zakłady bez ryzyka, freebety i bonusy bez depozytu.