Bukmacher Betclic rozdaje extra gotówkę swoim graczom za obstawienie meczy. Na konto każdego typera w promocji „Multi Misja” może trafić nawet 200 PLN.

Nagrody za aktywność dla typerów

Nagrody za aktywność dla typerów

A trzeba powiedzieć, że na pewno jest co typować, ponieważ przed nami niezwykle ciekawy piłkarski weekend, w którym to emocji na pewno nie zabraknie. Bowiem zostaną rozegrane pojedynki praktycznie w każdej dyscyplinie.

Na tą okazję bukmacher Betclic przygotował promocję „Multi Misja”, która aktywna jest do 3 października do godziny 23:59. Jednak chcąc skorzystać z tej akcji należy się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl.

Bonus do 100 PLN za obstawienie meczy:

W ramach wspomnianej akcji kwalifikują się kupony AKO, na których muszą znajdować się minimum dwa zdarzenia. Pochodzić mogą one z dowolnej dyscypliny, jak i zarówno z oferty przedmeczowej i na żywo.

Jednak należy mieć na uwadze, że kurs łączny nie może być mniejszy niż 3.00, zaś minimalna stawka to 20 PLN.

Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny BETONLINE

Gracze, których zakłady okazały się wygrane mogą liczyć na extra premię oprócz wygranej gotówki:

  • 3 kupony – 40 PLN
  • 5 kuponów – 80 PLN
  • 10 kuponów – 200 PLN

Warto jest mieć na uwadze, że każdy z graczy może otrzymać jeden bonus.

Nowy kod promocyjny w Betclic:

Legalny bukmacher Betclic Polska online oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to każdy z użytkowników może liczyć na zakład bez ryzyka. Cashback będzie aktywny typerom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To wszystko sprawia, że jeśli zakład okaże się przegrany o typer nie straci gotówki, ponieważ otrzyma on zwrot 100% stawki, która może wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzym kierować się podczas wybierania firmy bukmacherskiej?
Następny artykułNajlepsi polscy bukmacherzy – najlepsze typy na dziś
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce zakładów sportowych online. STS, Betclic, PZbuk i inni znani bukmacherzy oferują promocje bukmacherskie za darmo. Darmowe zakłady bez ryzyka, freebety i bonusy bez depozytu.