Bukmacher STS co tydzień przyznaje graczom extra środki poza oczywiście wygraną typerom za obstawienie sportów wirtualnych. Wystarczy dokonać obrotu za minimum 300 PLN, aby otrzymać extra bonus.

STS zwiększa wygrane na sporty wirtualne.

STS zwiększa wygrane na sporty wirtualne.

Nie da się ukryć, że typowanie sportów wirtualnych ma swoje atuty. Przede wszystkim zdarzenia rozgrywane są tam znacznie szybciej i częściej, a poza tym dostępne są przez całą dobę. To wszystko sprawia, że w krótkim czasie użytkownicy mogą wygrać sporą gotówkę.

Na przeciw graczom wychodzi bukmacher STS, który w swojej ofercie posiada akcję „Obstawiaj sporty wirtualne i odbierz bonus”. W ramach tej oferty każdy gracz ma prawo otrzymać extra środki co tydzień za obstawienie meczy. Jednak na uwadze trzeba mieć również fakt, że do tej oferty obowiązkowo trzeba się zapisać jeszcze przed zagraniem pierwszego kuponu na stronie www.STS.pl

Bonus dla graczy na sporty wirtualne

W ramach oferty promocyjnej „Obstawiaj sporty wirtualne i odbierz bonus” dopuszczona są kupony SOLO i AKO, których kurs całkowity nie może być mniejszy niż 2.00. Na uwadze trzeba mieć to, że na zakładzie mogą znajdować się wyłącznie typy ze sportów wirtualnych. A na pewno jest co obstawiać, ponieważ bukmacher STS w swojej ofercie ma następujące dyscypliny:

  • piłkę nożna
  • tenis
  • koszykówka
  • wyścigi koni i psów
Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny BETONLINE

Gracz, który na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego, tj. etapu zagra zakłady za minimum 300 PLN, które spełniają powyższe warunki promocji otrzyma w gratisie 25 PLN. Warto jest mieć na uwadze, że nie ma znaczenia, jak zakłady zostaną rozliczone i tak na konto użytkownika trafią środki.

Bonus bez wpłaty własnej od STS:

Bukmacher STS w swojej ofercie powitalnej oferuje wszystkim użytkownikom extra środki już na sam start. A mianowicie wszyscy typerzy mogą liczyć na extra premię o wartości 1229 PLN. W skład pakietu powitalnego wchodzą:

  • darmowe 29 PLN za dokonanie rejestracji bez wpłaty własnej
  • bonus do 1200 PLN za pierwszy depozyt

Jednak na uwadze trzeba mieć to, żeby dokonać odblokowania pakietu powitalnego. Można to zrobić wyłącznie poprzez wpisanie limitowanego hasła promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Na uwadze warto jest mieć, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić. Później gracz, takiej opcji nie będzie miał.

Nadmienić jest warto, że STS online poza zakładami bukmacherskimi w swojej ofercie posiada usługę Betgames. Gracze mogą tam legalnie i co najważniejsze za prawdzie pieniądze grać chociażby w pokera online.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułExtra premia na grę w Betgames od STS. 50 PLN dla użytkowników
Następny artykułAktualny kod promocyjny bukmachera Fortuna na bonus 2230 PLN
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce zakładów sportowych online. STS, Betclic, PZbuk i inni znani bukmacherzy oferują promocje bukmacherskie za darmo. Darmowe zakłady bez ryzyka, freebety i bonusy bez depozytu.