Bardzo ciekawą ofertę promocyjną wszystkim graczom oferuje bukmacher STS online. Typerzy regularnie za przegrany kupony mogą liczyć na zwrot stawki.

Pewne 50 PLN dla graczy co tydzień od STS

Pewne 50 PLN dla graczy co tydzień od STS

Trzeba powiedzieć, że akcja „Tygodniowy Cashback” jest to nowość na polskim rynku. Bowiem regularne typerzy mogą odzyskać przynajmniej część swojej stawki za przegrany kupony.

Na uwadze trzeba mieć, ze chcąc skorzystać z tej oferty koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Poza tym wspomniana akcja trwa do odwołania ale skład się z okresów rozliczeniowych od poniedziałku do czwartku (00:00 – 23:59) oraz od piątku do niedzieli (00:00 – 23:59).

STS zmniejsza przegrane graczom za obstawienie meczy:

W ramach oferty promocyjnej „Tygodniowy Cashback” dopuszczone są jedynie kupony wielozdarzeniowe, tzw. AKO. Mogą na nich znajdować się dowolne zdarzenia, jakie bukmacher STS posiada w swojej ofercie. W dodatku mogą one być z oferty przedmeczowej i „na żywo”.

Fortuna bonus na start

Na koniec każdego tygodnia zostanie dokona suma stawek za przegrane kupony i bukmacher STS przyzna bonus o wartości 20% tej kwoty. Maksymalnie każdy typer może otrzymać nawet 50 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej w STS online:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu graczowi na sam początek darmowe 29 PLN i to bez żadnej wpłaty. Wystarczy założyć konta i wpisać w formularzu kod promocyjny –>> BETONLINE.

To sprawi, że na kolejne środki typer będzie mógł liczyć po dokonaniu swojego pierwszego depozytu. Wówczas otrzyma premię jej równowartości, aż do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPewne 20 PLN dla graczy na Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej w Fortunie
Następny artykułPromocja na sztuki walki w w Betclic. Extra 40 PLN dla typerów.
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce zakładów sportowych online. STS, Betclic, PZbuk i inni znani bukmacherzy oferują promocje bukmacherskie za darmo. Darmowe zakłady bez ryzyka, freebety i bonusy bez depozytu.