Limitowaną ofertę promocyjną oferuje graczom oferuje bukmacher Betclic Polska. Z okazji meczów LM i LE każdy typer może skorzystać z promocji „Pewny zakład”, w której można liczyć na 40 PLN.

Pewne bonusy dla typerów Ligi Mistrzów i Ligi Europy

Pewne bonusy dla typerów Ligi Mistrzów i Ligi Europy

A śmiało można powiedzieć, że jest co typować. W dodatku niezwykle emocjonujących starć nie zabraknie, ponieważ przed nami takie mecze, jak chociażby Bayern Monachium vs PSG, Porto vs Chelsea, czy też Real Madryt Liverpool.

Chcąc skorzystać z oferty promocyjnej „Pewny zakład” należy się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl Wspomniana akcja aktywna jest do 8 kwietnia do godziny 23:59.

Bonus 40 PLN dla graczy za obstawienie meczy

Zadaniem graczy w promocji „Pewny zakład” jest zagranie zakładu AKO, czyli wielozdarzeniowego, który będzie spełniał następujące warunki:

  • co najmniej cztery zdarzenia z LM/LE
  • kurs łączny kupony nie może być mniejszy niż 4.00
Fortuna bonus na start

W przypadku, gdy jeden z typ okaże się przegrany to użytkownik to nie straci gotówki, ponieważ wówczas będzie mógł liczyć na zwrot stawki, która może wynieść nawet 40 PLN.

550 PLN na start od Betclic:

Zakłady bukmacherskie Betclic online oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną, w której to na start można liczyć na zakład bez ryzyka. Chcąc dokonać aktywacji kuponu bez ryzyka należy wpisać kod promocyjny –> KOD550 podczas zakładania konta.

To sprawi, że jeśli zakład okaże się przegrany to typer będzie mógł liczyć na zwrot stawki, która może wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonusy na eliminacje Mistrzostw Świata od Betclic
Następny artykułKonkurs z nagrodami u bukmachera BetClic. Pula nagród 60 000 PLN
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce zakładów sportowych online. STS, Betclic, PZbuk i inni znani bukmacherzy oferują promocje bukmacherskie za darmo. Darmowe zakłady bez ryzyka, freebety i bonusy bez depozytu.