Przed nami niezwykle ciekawy weekend w MMA. Bowiem odbędą się gale FAME MMA i UFC 258. Na tą okazję legalny bukmacher Betclic przygotował specjalną ofertę promocyjną, w której zmniejsza ryzyko przegranej.

Bonus dla typerów MMA i UFC 259 od Betclic

Bonus dla typerów MMA i UFC 259 od Betclic

Śmiało można powiedzieć, że ciekawych potyczek nie zabraknie chociażby podczas gali FAME MMA, ponieważ dojdzie do takich starć, jak Kevin Szaflarski (9-1, 4 KO, 4 SUB) vs Filip Stawowy (7-1, 7 KO), Róża Gumienna (3-0, 2 KO, 1 SUB) vs Ekaterina Shakalova (3-1, 1 KO, 1 SUB), Mateusz Głuch (8-6, 3 KO, 1 SUB) vs Kamil Kraska (5-1, 2 KO, 3 SUB).

Użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl, a jest ona dostępna do 14 lutego.

Pewny zakład na FAME MMA i UFC 289

Promocja „Typuj MMA bez ryzyka. Zwrot stawki” polega na zagraniu zakładu AKO, na którym muszą znajdować się co najmniej cztery typy z z oferty mieszanych sztuk walk. Dodać trzeba, że kurs całkowity nie może być mniejszy niż 3.00.

Fortuna bonus na start

Jesli się okaże, iż jeden że faworytów Cię zawiódł to otrzymasz zwrot stawki, za którą został zawarty kupon, a może ona wynieść nawet 40 PLN.

Bonusu dla graczy na start w Betclic

Bukmacher Betclic Polska online oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną na start w postaci bezpiecznego zakładu. Cashback będzie aktywny typerom wyłącznie wtedy, gdy użytkownik wpisze hasło promocyjne –> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Dzięki temu, jeśli zakład okaże się przegrany użytkownik będzie mógł liczyć na zwrot stawki do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPewne 50 PLN dla graczy co tydzień od STS
Następny artykułSuperbet nowy pakiet powitalny bonus do 584 PLN
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce zakładów sportowych online. STS, Betclic, PZbuk i inni znani bukmacherzy oferują promocje bukmacherskie za darmo. Darmowe zakłady bez ryzyka, freebety i bonusy bez depozytu.