Z okazji zbliżających się Świąt Bożego narodzenia bukmacher Betclic Polska oferuje graczom specjalną ofertę promocyjną, w której użytkownicy za obstawienie meczy mogą liczyć na dodatkowe środki. Co tydzień pomiędzy sobą typerzy podziela 8 000 PLN.

80 000 PLN dla graczy za obstawienie meczy w Betclic

80 000 PLN dla graczy za obstawienie meczy w Betclic

Warunki promocji „Świąteczny Król Typerów” są bardzo proste. Wystarczy obstawiać mecze i tym samym zbierać punkty. A na pewno jest co typować, ponieważ rozegrane są mecze obecnie praktycznie w każdej dyscyplinie. Do tego rozpoczynamy sezon w skokach narciarskich.

Bukmacher Betclic wchodzi swoim aktywnym graczom na przeciw i oferuje limitowaną ofertę promocyjną „Świąteczny Król Typerów”, która składa się z etapów:

 • 1 etap: od 1 do 6 grudnia
 • 2 etap: od 7 do 13 grudnia
 • 3 etap: od 14 do 20 grudnia

Na uwadze trzeba mieć fakt, że chcąc w niej wziąć udział koniecznie trzeba się zapisać na stornie www.Betclic.pl i to jeszcze przed zagraniem pierwszego zakładu.

Bonusy dla najlepszy typerów:

W ramach wspomnianej promocji kwalifikują się wyłącznie zakłady AKO, czyli tzw. wielozdarzeniowe, które zostały zawarte za minimum 10 PLN. Trzeba mieć na uwadze, że na zakładzie mają być zarówno typy z oferty przedmeczowej, ale i na żywo. Jednak ich kurs nie może być mniejszy niż 1.20.

Użytkownicy, których kupony spełniają powyższe warunki promocji i zostały rozliczone, jako wygrane otrzymają punkty. System ich przyznawania wygląda następująco:
Przykład: jeśli wygrasz dwa zakłady po kursie 6,00 i po kursie 6,00, łącznie otrzymasz 12 punktów w klasyfikacji generalnej.

Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny BETONLINE

Na koniec każdego etapu nagrody trafią do 25 graczy, którzy uzbierali najwięcej punktów, a ich system przyznawania wygląda następująco:

 • Miejsce 1. 4000 zł
 • Miejsce 2. 2000 zł
 • Miejsca 3-5. 1000 zł
 • Miejsca 6-7. 800 zł
 • Miejsce 8. 600 zł
 • Miejsce 9-10. 400 zł
 • Miejsca 11-15. 300 zł
 • Miejsca 16-20. 200 zł
 • Miejsca 21-25. 100 zł

W dodatku to nie wszystko. Codziennie 1000 PLN trafi na konto gracze, którego kurs całkowity okazał się wygrany.

Bonus do 550 PLN na start w Betclic:

Legalny bukmacher Betclic PL online oferuje na start bezpieczny zakład. Chcąc z niego skorzystać gracz koniecznie musi wpisać hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że jeśli zakład okazał się wygrany to super. Cała kwota trafi na konto gracza. W przypadku przegranej typer będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki. Maksymalna wartość, jaka może wrócić do gracza to nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher STS zmniejsza przegrane za obstawienie skoków narciarskich
Następny artykuł“Pewny Zakład” w Betclic na NBA
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce zakładów sportowych online. STS, Betclic, PZbuk i inni znani bukmacherzy oferują promocje bukmacherskie za darmo. Darmowe zakłady bez ryzyka, freebety i bonusy bez depozytu.