W najbliższą niedzielę, tj 1 marca zostanie rozegrane pierwszy w tym sezonie Gran Derbi, w którym to Real Mady podejmie FC Barceloną. Bukmacher STS graczom oferuje promocję, w której to typerzy oprócz wygraj mogą otrzymać extra premie. Bowiem pula nagród wynosi 10 000 złotych.

Bonus na mecz Real Madryt – FC Barcelona

Bonus na mecz Real Madryt – FC Barcelona w STS

Akcja skierowana jest do wszystkich użytkownik, którzy posiadają aktywne u bukmachera STS, a dodatkowo wcześniej dokonali minimum jednej wpłat.

Warto jet wiedzieć, że chcąc użytkownik, który chce wziąć udział z tej oferty musi się do niej zapisać. Dokonać tego można na stronie www.STS.pl, a następnie w zakładce tej akcji „10 000 PLN do podziału”. Natomiast trzeba mieć na uwadze, że promocja dostępna jest do 1 marca do godz. 21:00.

W ramach tej akcji kwalifikuje się wyłącznie kupon pojedynczy SOLO, na którym to musi znajdować się wyłącznie typ na na końcowy wynik pojedynku pomiędzy Realem Madryt z FC Barceloną.

betfan kod promocyjny

Obecny sezon w wykonaniu obu tych zespołów na pewno nie jest najlepszy. Jednak można być pewnym, że zapowiada się niezwykle emocjonujący pojedynek. Pierwszy mecz pomiędzy tymi zespołami zakończył się remisem 0-0.

Warto jest wiedzieć, że każdy użytkownik może w ramach tej promocji zagrać do pięciu kuponów, ale stawka każdemu z nich musi wynosić równo 15 złotych. Natomiast te zakładu, który zostały zawarte za środki bonusowe sa automatycznie wykluczone z tej akcji.

Gracze, którzy poprawnie wytypowali końcowy rezultat pojedynku Gran Derbi pomiędzy Realem Madryt z FC Barceloną to podzielą pomiędzy sobą pule nagród, która to wynosi 10 000 złotych.

Kod promocyjny STS 2020

Bukmacher STS online oferuje każdemu nowemu graczowi na start darmowe środki, które wchodzą w skład pakietu powitalnego:

  • freebet 29 złotych bez depozyt
  • bonus do 1200 złotych za pierwszą wpłatę

Bousy będą aktywne jedynie wtedy, gdy gracz wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” podczas rejestracji konto. Warto jest mieć na uwadze, że jest to jedyny moment, aby je wpisać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus za obstawienie meczy. Gotówka dla typerów PKO Ekstraklasy od BetClic. Pula nagród 50 000 złotych.
Następny artykuł„Happy Hours” u bukmachera Fortuny na skoki narciarskie. Extra bonus 14%.
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce zakładów sportowych online. STS, Betclic, PZbuk i inni znani bukmacherzy oferują promocje bukmacherskie za darmo. Darmowe zakłady bez ryzyka, freebety i bonusy bez depozytu.