W związku z trwającym Turniejem Czterech Skoczni bukmacher Fortuna zmniejsza przegrane swoim graczom. Wystarczy zagrać kupon, na którym będzie minimum jeden typ ze skoków narciarskich, aby otrzymać ewentualnie zwrot stawki.

Bonus 20 PLN dla każdego od Fortuny

Bonus 20 PLN dla każdego od Fortuny

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera Fortuna, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Typerzy z tej akcji mogą skorzystać w dniach od trwania konkursów Turnieju Czterech Skoczni, które zostaną w najbliższych dniach, tj. 01.01.2020, 04.01.2020 i 06.01.2020. Odpowiednio zawodnicy będą rywalizować na skoczniach w Garmisch-Partenkirchen, Innsbrucku i Bischofshofen.

W ramach tej akcji kwalifikują się wyłącznie kupony na żywo:

  • pojedyncze
  • wielozdarzeniowe
  • MAXIKOMBI

Trzeba mieć jednak na uwadze jedynie fakt, że na kuponie musi znajdować się co najmniej jeden typ ze skoków narciarskich bukmachera Fortuna. Nie da się ukryć, że jest z czego wybierać, ponieważ zawodnicy obecnie rywalizują podczas turnieju Czterech Skoczni.

Każdy gracz w ramach tej akcji może zagrać dowolną ilość kuponów. Jednak warto jest mieć na uwadze fakt, że stawka każdego z nich musi wynieść minimum 20 PLN. Jednak wykluczone są automatycznie wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

betfan kod promocyjny

Jeśli zagrany przez gracza kupon okazał się wygrany typ super! Cała kwota znajdzie się na koncie typera. W przypadku przegranej bukmacher Fortuna przyzna darmowy bonus o wartości 20 PLN.

Kod bonusy 2020 u bukmachera Fortuna

Bukmacher Fortuna online oferuje nowym graczom pakiet powitalny, w którym to na start można otrzymać chociażby bonus bez dokonania żadnej wpłaty o wartości 20 PLN.

Gracz otrzyma ten bonus pod warunkiem, że gracz wpisze kod promocyjny „BETONLINE” podczas zakładania konta.

Jednak to nie wszystko! Typer, który dokona swojego pierwszego depozytu otrzyma kolejne darmowe środki. Tym razem równowartości wpłaty do 1000 PLN. W dodatku pierwszy zakład jest bez ryzyka.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNBA bonus od legalnego bukmachera BetClic
Następny artykułDarmowe kody promocyjne u legalnych bukmacherów w Polsce 2020
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce zakładów sportowych online. STS, Betclic, PZbuk i inni znani bukmacherzy oferują promocje bukmacherskie za darmo. Darmowe zakłady bez ryzyka, freebety i bonusy bez depozytu.